Vtip: Jedno ráno o dovolené se manžel…

Vtip: Jedno ráno o dovolené se manžel…


Jedno ráno o dovolené se manžel vypravil na loďce lovit ryby. Po několika hodinách ho to omrzelo a vrátil se zpět. Na břehu jej už čekala manželka, která se rozhodla také vyplout s loďkou na jezero. Kousek veslovala, zakotvila, vzala si knihu a začala číst.Za chvilku se na motorovém člunu objevil strážník parku, v kterém se jezero nacházelo.Oslovil ji: "Dobré ráno, milostivá paní. Co tu děláte?""Čtu" odpověděla a pomyslela si pro sebe: "Není to snad vidět?""Nacházíte se ale v zóně, kde je zakázáno lovit ryby.""Ale já přece ryby nelovím, to přece vidíte.""Hm, ale máte sebou kompletní výstroj. Musím Vás odvést a dát Vám pokutu!""Když to uděláte, obviním Vás ze znásilnění!" odpověděla rozzlobená žena."Ale já jsem se Vás ani nedotknul!""Hm, ale máte sebou kompletní výstroj!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Ptá se malý skotský hošík svého otce: "Tati, proč se tváříš tak smutně? Vždyť jsi před chvílí vyhrál v loterii 100 tisíc liber!" "No ano," připustí táta, "ale koupil jsem si dva losy a za ten druhý jsem zbytečně vyhodil pět šilinků!"
Po restituci koupí soukromník továrnu a říká vedení: "Pánové, zapomeňte na to, že by se tady někdo flákal, kdo nebude dělat, dostane tříměsíční plat odstupné a vyhodím ho na hodinu." Potom se jde podívat, jestli se někdo nefláká. Vidí, že všichni poctivě pracují, až na jednoho, který je opřený o zeď a kouří. Majitel se zeptá: "Kolik máte měsíční plat?" Muž odpoví, že 12 000 Kč. Soukromník mu tedy dá tříměsíční odstupný plat a pošle ho pryč. Potom se ostatních ptá, co tady vlastně tenhle dělal za práci, a ostatní odpoví: "No víte, šéfe, ten nám sem nosil pizzu."
"Proč jsi jenom zemřel, ty dobrý člověče," bědoval na hřbitově nad hrobem jeden pán. "To byl váš otec, nebo snad syn?" ptá se ho soustrastně kolem jdoucí paní. "Ne, to byl první manžel mé ženy."
Manželský pár se vydal na dovolenou do rybářské oblasti. Manžel rád rybařil za úsvitu a manželka ráda četla. Jednoho rána se muž vrátil po několika hodinách rybaření a rozhodl se, že si zdřímne. Žena se už na břehu nudila, a tak si vzala jeho člun, že se projede. Aniž by jezero znala. Odrazila od břehu, kus popojela, zakotvila a dala se do čtení své knihy. Po boku jejího člunu se po chvíli objevil šerif: "Dobré ráno, madam. Copak tady děláte?" "Čtu si knížku," odpověděla mu. "Jste v oblasti, kde je zakázáno rybaření," informoval ji muž zákona. "Ale šerife, já přece nerybařím," namítla paní. "To snad vidíte, ne?" Šerif nekompromisně odvětil: "Ano, ale máte veškeré vybavení. Budu vás muset zadržet a sepsat protokol." "No dobře," zlověstně se usmála panička. "Pokud to uděláte, obviním vás ze znásilnění!" "Ale já jsem se vás ani nedotkl," oponoval šerif. "Ano, to je pravda," odpověděla žena. "Ale máte veškeré vybavení!"
Olomouc - Slavia 1:0 ... V 68. minutě Kobylík nadskočil kobylinec a nechytatelnou střelou k levé tyči zajistil moravskému klubu 3 body.
Město ve východních Čechách je Nová Paka, Horáčku, a ne nový paka!
Víte jak blondýna chytá motýly?..Zažene je do ohrádky a zavře vrátka.
Bylo mi 14 a věřil jsem tomu, že jednoho pěkného dne budu mít přítelkyni. Když mi bylo 16, chodil jsem s jednou dívkou, ale v tomto vztahu nebyla žádná vášeň. Rozhodl jsem se, že zbytek svého života prožiji s vášnivou ženou. Na vysoké škole jsem poznal jedno vášnivé děvče, byla však příliš citlivá. Byla jako vystřižená z dobře napsaného dramatu: vždy jen plakala a vyhrožovala sebevraždou. Rozhodl jsem se, že potřebuji ženu, která mi nabídne stabilitu. Když mi táhlo na 25, seznámil jsem se s vyrovnanou ženou, byla však dost nudná. Byla absolutně spolehlivá a nic ji nedokázalo přivézt do varu. Můj život se stal strašně monotónním, myslel jsem si, že potřebuji trochu vzrušení. Když mi bylo 28, potkal jsem vzrušující ženu, ale nedokázal jsem s ní držet krok. Skákala z jednoho dobrodružství do druhého, nikdy se s ní nedalo dohodnout. Bez zábran vyváděla všechno možné a flirtovala s každým.Častěji jsem se s ní cítil příšerně než šťastně. Myslel jsem si, že potřebuji ambiciózní ženu. Když jsem dosáhl 31, na takovou ženu jsem natrefil. Ona se skutečně držela při zemi. Vzali jsme se. Byla tak ambiciózní, že se se mnou rozvedla a obrala mě o všechno. Teď mi je 40 a cítím, že jsem konečně duševně zralý. Chci jednoduše takovou ženu, která má velká prsa.
Příjde Cikán na Úřad práce a říká: "Chci práci."Úřednice: "No, máme tu místo ředitele banky."Cigán: "Děláte si srandu?"Úřednice: "Vy jste začal."