Vtip: Manželé by chtěli mít děcko, ale...

Vtip: Manželé by chtěli mít děcko, ale...


Manželé by chtěli mít děcko, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Manžel často jezdí na služební cesty. Jednou se takhle vrátí o den dřív a načape ženskou v posteli, pošťák klečí s hlavou v jejím rozkroku. A manžel na něj začne řvát: "Tak já se snažím mít děti a ty mi je sem chodíš žrát?!?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.Ředitel vysvětluje: No, my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a požádáme ho, aby vanu vyprázdnil. Návštěvník povídá:"Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?"Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt... Chcete pokoj s balkonem nebo bez?"
Stojí takhle paní na zastávce a upadne ji kapesníček. Zvedne jí ho pán, který stojí vedle ní a povídá: To jsou benátské, že ano?! A paní na to: Vy se vyznáte v krajkách? On: Ne v holubech!
Obrázek. Krásná krajina, v popředí stojí zamilovaný pár: On a Off.
Manžel se rýpá v obědě a povídá: "Chvála bohu, že žádná jiná nevaří jako ty!" "Ty lichotníku...!" "Hergot, špatně jsi to pochopila, to něměla být lichotka!"
Povídá holčička mamince u večeře: "Mami, mně to maso dneska nějak nechutná. Můžu ho dát našemu Barykovi?" "Baryku… Barykůůů!"
Víte, proč spadla opička ze stromu? Protože byla mrtvá.
Inzerát:Hledáme analfabeta na práci s přísně tajnými dokumenty.
Dvě jeptišky hrají kopanou. Po nezdařilé střele jedna z nich zavrčí: "K čertu! Zase vedle!" Druhá ji říká: "Takhle nemluv nebo do tebe uhodí blesk." První jeptiška toho však nedbá a při nejbližší příležitosti zanadává znovu. Zahřmí, avšak blesk zasáhne její kolegyni. Po chvíli se shora ozve silný hlas: "K čertu! Zase vedle!"
V klubu: "Včera tady hráli Laura a její tygři." "Fakt? A jaký to mělo úspěch?" "No, jak se to vezme. Na začátku tu bylo úplně nabito." "A pak?" "Většina lidí se rychle rozprchla, když se Lauře ty její tygři vyškubli z vodítka a skočili přímo mezi fanoušky."