Vtip: Muž ráno nervózně pobíhá po bytě a...

Vtip: Muž ráno nervózně pobíhá po bytě a...


Muž ráno nervózně pobíhá po bytě a něco hledá.

"Co se stalo?" podiví se manželka.

"Nemůžu najít klíče."

"A koukal ses už... do Googlu?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Velký hrdina Čapajev se svým sluhou Peťkou pečou berana a chystají se na velkou pařbu. Když je už beran upečen, vzpomenou si, že jim ještě něco chybí. Peťka se obětuje a na chvíli odskočí domů. Za chvíli se vrátí a vidí opilého Čapajeva, kosti z berana a prázdné lahve od vodky. Strašně se nasere a ze vzteku narve celou beraní páteř Čapajevovi do řiti. Druhý den ráno Čapajev říká Peťkovi:
"Já jsem se včera tak spráskal... představ si, ráno se jdu vysrat za keř, a koukám, vysral jsem si páteř! Nedovedeš si představit tu fušku, narvat ji zase zpátky!"

A jeden proti lidskosti:

"Víte, jak rozpláčete instalatéra?"
"Ne."
"Vyvraždíte mu rodinu."

Novákovi jedou na dušičky a paní oznamuje manželovi: "Na ten hřbitov se musím pořádně obléknout a namalovat, abych byla hezká! Mám tam jednoho známého."

Pán přijde do lékárny a chce něco na kašel. Lékárník mu nabídne projímadlo. "To snad nemyslíte vážně!" rozzlobí se pán. "Ale ano," říká lékárník, "ručím vám za to, že když si dáte pořádnou dávku, nebudete mít na kašel ani pomyšlení."

Jde takhle kamarádka, čistou náhodou blondýnka, s kamarádem kolem nádražní zdi v Kralupech, kudy projíždí i Pendolina. Kámoš jí povídá: "Hele, slyšíš, poběž, já se chci podívat na ten rychlovlak zblízka!"

A blondýnka říká: "Jo, ty myslíš to… Pen… Pentium…"

Paní, víte proč se mladým dívkám dnes říká i "myšičky"?
To opravdu netuším.
A vy jste nikdy svým dětem nedělala "vařila, vařila..."? Tak dnes taková holka vařit neumí, ale "tomu dala, tomu dala..."

Co je maximální rychlost?
.
.
Když běháš dokola a vidíš si přitom na záda.

Chuck Norris své oběti nemusí jen zabíjet. Dokáže je ale svým kopem s otočkou vymazat z časoprostorového kontinua vesmíru!

K doktorovi přijde chlap. Doktor se ho táže na jméno a chlápek povídá:
"P-p-p-petr P-p-p-pokorný."
"Aha, máte potíže s koktáním?"
"Ne já, to můj otec koktal - a matrikář byl idiot."