Vtip: Muž říká lékaři, že mu stále stojí, což…

Vtip: Muž říká lékaři, že mu stále stojí, což…


Muž říká lékaři, že mu stále stojí, což mu způsobuje velké potíže zejména v létě. Lékař ho prohlédne, chvíli uvažuje a pak sáhne muži mezi nohy. Tomu okamžitě klesne a on se šťastný ptá:"Výborně, pane doktore. Jak jste to udělal?" "Měl jste tam termita a on vás trvale dráždil." "Co jsem dlužen?" "Nic, ale toho termita si nechám."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Vypráví štamgast u stolu v hospodě: "Představte si, kluci, co se mi včera stalo. Někdo zvoní, otevřu a přede dveřmi tchyně od mé bývalé ženy s dvěma kufry a ptá se, zda tu může zůstat."

"To je drzost," pohorší se kamarád. "Doufám, že jsi ji vyrazil."

"Kdepak," namítne lidumil. "Řekl jsem jí: Ale klidně - zůstaňte, jak dlouho chcete. A zabouchl jsem jí dveře před nosem!"

Víte, jaký je nejhorší konec vegetariána? Když je pohřben v masovém hrobě.

Mladý mnich ráno vstal a jde na snídani. Cestou potká dvě jeptišky, popřeje jim dobrého jitra a ony povídají: "Bratře, tys dnes vstal z postele na špatnou stranu!"

Mnich nějak nechápe, co to má znamenat, ale když se mu stejné odpovědi na pozdrav dostane i od několika dalších mnichů u snídaně, rozhodne se jít se poradit s představeným kláštera. Vejde do jeho místnosti. Otec spustí: "Bratře…"

"Ne, Otče, nevstal jsem na špatnou stranu postele."

"Cože?"

Mnichovi došlo, že otec zřejmě chtěl říci něco jiného: "Promiňte, otče, to nic. Co jste chtěl říci?"

"Bratře, chtěl jsem se jen zeptat, proč máš na nohou boty sestry Anny?"

Jede babka tramvají a nad ní stojí děda a pořád bubnuje holí do podlahy.Babka už to nevydrží a nevrle povídá: "Musíte pořád třískat tou holí?"
"Musím," odpoví děda, "já si připomínám, že mám vystoupit v Bubenči."
"Já zase jedu na Malou stranu," řekne babka, "a taky tady neuchcávám!"

Starý pán je na vyšetření u doktora.Doktor se ho ptá: "Dědo, a co stolice, máte ji pravidelnou?""Jo, pane doktore, pravidelnou, každý ráno v šest.""A kdy se probouzíte?""Taky pravidelně, po každé v sedm."

Seděl jsem s manželkou u stolu na jejím srazu ze střední školy. Neustále sledovala opilce, který seděl sám u vedlejšího stolu a pohrával si se skleničkou. Zeptal jsem se jí: "Znáš ho?"

"Ano," vzdychla si. "Je to moje stará láska. Pokud vím, tak se dal na chlast hned po našem rozchodu před mnoha lety a slyšela jsem, že od té doby nevystřízlivěl."

Já na to: "Kdo by si pomyslel, že někdo může tak dlouho oslavovat?"

A hádka začala…

Jak vypadá takový utajený vtip o policajtech?

Má 158 znaků.

Stařenka přijde k doktorovi a stěžuje si, že ji strašně bolí nohy, ruce, tělo, hlava... Doktor stařenku prohlédne a praví:

"To nic není, jen si dávejte každý den na hruď studenou hlínu."

"A proč to, pane doktore?" ptá se stařenka.

"To víte, babi, musíte si zvykat."

"Sousedko, proč mlátíte to své dítě?"
"Kvůli pohádce. O třech kůzlátkách."
"?"
"Včera jsem šla totiž do města a zapomněla jsem si doma klíče. A když jsem přišla domů, tak jsem musela na celý barák řvát: Otevři, to jsem já, tvoje stará koza!"