Vtip: Dobrý důvod

Vtip: Dobrý důvod


Naštvaná rozespalá manželka nadává manželovi, který se dobývá domů ve značně podroušeném stavu s otisky rtěnky po obličeji: "Ty mizero… Doufám, že máš alespoň jeden dobrý důvod pro to, že se takhle zřízený dobýváš domů v šest ráno!"

"Jo, mám. Snídani!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Manžel vyčítá své ženě, že vaří málo zeleniny.

"Tak si zajdi do hospody," povídá mu manželka nakvašeně. "Tam máš pivo jako křen, servírky jako lusk a sedí tam samí staří paprikové!"

"Jak jste mohli dát tomu Čeňkovi výuční list na uhlíře, když nerozezná jednotlivé druhy uhlí!"

"To hlavní už umí – že metrák má osmdesát kilogramů!"

Na papežské konferenci se sejdou všichni kardinálové, včetně papeže.Ten si vzal slovo: "Vážení kardinálové, zkontaktovala mě firma Coca-Cola a nabídla naší církvi veliký sponzorský dar, pokud změním slova "chléb nám vezdejší" na "Coca-Cola nám vezdejší". Tedy se vás ptám: "Kdy nám končí smlouva s pekárnami?"

Příjde do ordinace sexuologa žena středních let a stěžuje si, že sex s manželem už není to pravé ořechové. Pan doktor jí nabídne nový švýcarský lék a domluví se na dávkování jedné lžičky do ranní kávy. Za týden paní příjde a vypráví, jaká to zase byla krása a manžel byl k neudržení. Dávkování se postupně zvyšovalo až se paní rozhodla vysypat do kávy celou dózu. Uplynul nějaký čas a jednou takhle po ránu do ordinace vstoupila mladá dívka. "Kterej kretén předepsal mámě tenhle blbej prášek?" ptá se celá rozčílená. "Já, a co se děje?" ptá se lékař. "No nic" odvěti dívka, "já jen, že máma je po smrtí, brácha má bolavou prdel, já jsem v jiném stavu a táta, táta sedí uprostřed místnosti a volá na čč, na". Hezký den.

"Tak už jste si prosím vybral, co budete jíst?" ptá se vrchní hosta, který přemýšlí nad jídelním lístkem.

"Ano, pane vrchní, dal bych si ten anglický biftek s opékanými brambory a oblohou, ale prosil bych jen poloviční porci."

"Velmi lituji, pane, ale naše porce už nejsou dále dělitelné..."

"Nazdar Gejzo, co děláš?"

"Duševně pracuji!"

"???"

"No, představuji si v duchu práci!"

Na autobusové zastávce se potkali po čase dva staří známí a jeden se zeptal:
"Řekni mi něco o sobě? Jsi už ženatý?"
"Ještě bohužel ne, nemůžu najít tu pravou!"
"A na co sakra čekáš?"
"Přece na autobus..."

Naši turisté jedou do Afriky a tam u jedné řeky uvidí, jak žere krokodýl černocha. Kouká mu už jenom horní část těla.

"Všude vykládají, jak jsou Afričané chudí," konstatuje jeden z Čechů. "A podívejte, on se tady válí ve spacáku od Lacoste!"

Svým zpěvem úmyslně ruší zpěv.