Vtip: Pepa je šíleně nadržený, ale neví, co...

Vtip: Pepa je šíleně nadržený, ale neví, co...


Pepa je šíleně nadržený, ale neví, co s tím, holku nemá. Jednou se rozhodne, že už to musí nějak řešit. Zajde do místního bordelu, ale má jen padesát kaček, tak přemlouvá bordelmamá, jestli by něco nenašla. Ta ho po chvilce přemýšlení zavede do místnosti, kde v koutě stojí malá ovce. Pepa si říká, že nakonec to přece nebude tak špatné, furt lepší než nic. Dá ženské peníze, svlékne se a jde na to. Po chvíli vychází ukojen a marně vzpomíná, kdy si naposled takhle užil.
O týden později to na něj zase přijde, ale tentokrát má našetřenou celou stovku. Ženská mu říká, že za stovku mají speciální představení. Zavede ho do místnosti, kde už sedí několik lidí. Zhasnou světla a rozjede se závěs, za kterým je vidět dvoustranným zrcadlem do jiné místnosti. Uvnitř jsou dvě dívky, které začnou svlékat jedna druhou. Brzy se vášnivě milují a neznají žádných zábran. Pepa zase začíná mít pocit, že za své peníze dostal odpovídající zábavu. Nakloní se k chlápkovi poblíž a říká:
- "Řek bych, že za kilo je tohle docela dobrý představení, co?"
- "Ech, tohle ještě nic není. Minulý týden jsme viděli chlápka, co hodinu šukal ovci."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

1. muž: Je to odporné, jak moje žena neustále mluví o svém bývalém manželovi...

2. muž: To nic není. Moje pořád mluví o svém dalším manželovi.

"Kup mi ten krásný perziánový kožich, co mají ve výloze v kožešnictví!" "To je rozkaz, nebo jen tvoje vroucné přání?" "Ale přece přání!" "Dobře. Tvoje přání je mi rozkazem..., a já si od nikoho rozkazovat nenechám!"

"Ty znáš nějakého tajného agenta?" táže se svého chotě zaraženě paní Kocmánková.

"Proč tě to zajímá?" nechápe Jarda Kocmánek.

"No, volal ti nějakej chlap a představil se pod krycím jménem TELECOM!"

Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem:

"Když mě pustíš, splním ti tři přání."

Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá:

"Nepouštěj ji, kecá."

Proč prdíme?

Protože když jede hovno do zatáčky, potřebuje zatroubit.

Tati, kup mi kolo. Nemám peníze. Tak prodej mámu! Co? No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme.

Manzelský pár z Mnichova se rozhodl strávit týden u Stredozemního more, aby alespon na krátký cas unikl mrazivé zime. Oba manzelé byli zamestnaní, takze meli rozdílné termíny odletu. Muz odlétal ve ctvrtek a jeho zena ho mela následovat. On dorazil, jak bylo naplánováno, zabral pokoj, zapnul svuj laptop a jal se jí psát email. Bohuzel vynechal jedno písmeno v její mailové adrese a zprávu odeslal, aniz by chybu opravil. V Hamburgu sla zrovna novopecená vdova z pohrbu svého manzela. V ocekávání projevu soustrasti z kruhu prátel ci príbuzných si chtela podívat do své mailové schránky. Pri ctení první zprávy omdlela a padla k zemi. Kdyz prisel syn vdovy do pokoje a videl svou matku na zemi, podíval se na obrazovku jejího pocítace: To: mé milované zene From: tvého odlouceného manzela Subject: Dorazil jsem! Práve jsem dorazil a vsechno zaplatil. Vsechno je pripraveno pro tvuj zítrejsí príchod. Uz se tesím, ze te uvidím! Doufám, ze je tvá cesta príjemná, jako byla ta moje. PS: Tady dole je zatracene horko!

Co dělá váš manžel? Leží v nemocnici. A na co si stěžuje? Na nedostatek piva.

Blondýnka drží za ocas polomrtvou bílou myšku a mlátí s ní do okenního skla.

"Tam přece píšou: Pomocí myši si otevřete okno!"