Vtip: Pepíček si furt strká prst do nosu....

Vtip: Pepíček si furt strká prst do nosu....


Pepíček si furt strká prst do nosu. Matku to rozčílí a řekne mu:
"Jestli si budeš strkat prsty do nosu, tak budeš tlustej jako strejček Pepa!"
Pak nastoupí do tramvaje a Pepíček začne pomrkávat a uculovat se na jednu těhotnou maminu.
Té to nedá a po chvíli se ho zeptá:
"Poslyš chlapečku, ty mě odněkud znáš?"
"Ne, ale vím co jste dělala!" zní odpověď.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Víte, proč astronauti prohledávají Mars s lahví Mattonky?
.
.
Protože "Kde je Mattoni, tam je život!"

Dva policisté neměli kde bydlet, a tak si koupili vyřazené spací vagóny. Za pár dnů se sešli a povídají si, jak si kdo bydlí. "Já to mám dobré," povídá první. "Akorát mám ve vagóně nápis "Nekuřáci" a tak musím chodit kouřit ven." "Jé, ty se máš," říká druhý, "to já mám na záchodě cedulku "Používat jen za jízdy", a než ten vagón roztlačím, tak se podělám."

"Tati, co myslíš, kam si mám před sestrou schovat tu čokoládu?"

"Do sebe!"

Víte, jaký je rozdíl mezi 486DX a 486SX? No a není to už jedno?

- Venku je tak krásně, - povídá muž manželce, - a ty se tady dřeš s parketama! Měla bys jít raději na vzduch a umýt mi auto.

Na ČSFD má seriál Walker, Texas Ranger (ve kterém Chuck hraje), nízké hodnocení ne proto, že by se ten seriál lidem nelíbil, nýbrž proto, že si to tak Chuck Norris přál.

John Robert Fergusson byl bohatý miliardář.

Sedí dvě blondýnky na židli a jedna náhle spadne. Ta, co zůstala, na ni volá: "Pojď si sednout, teď je tu víc místa!"

Mojžíš, Ježíš a starý pán spolu hrají golf.Mojžíš odpálí míček, ale ten padne do jezírka. Mojžíš však zvedá hůl, vody se rozestupují a míček se po dně dokutálí na břeh dva metry od jamky.Na řadě je Ježíš. Odpálí míček a ten padá do jezírka. Dopadne však na hladinu a po ní se dokutálí na břeh a zastaví se jeden metr od jamky.Na řadě je starý pán. Ledabyle ťukne do míčku a ten se odrazí od hladiny jezírka, pak letí k nebi a odrazí se od letadla, které letí nad golfovým hřištěm, dopadne na dálnici a tam se kutálí v levém pruhu, předjede tirák s návěsem, odbočí zpět k hřišti, proletí branou, a dokutálí se k jamce a spadne přímo do ní.Mojžíš se nakloní k Ježíšovi a zašeptá: "Já opravdu nerad hraju golf s tvým taťkou."