Vtip: Plazí se blondýnka po poušti a vidí...

Vtip: Plazí se blondýnka po poušti a vidí...


Plazí se blondýnka po poušti a vidí před sebou dvě cedule na první je napsáno: oděvi 20 km a na druhé je napsáno: studna 20 metrů. Co si blondý na vybere???? První ceduli.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Hodně prší. Najednou nikdo zvoní. Manžel jde otevřít a před bránou stojí tchyně. "Propánajána, maminko, proč stojíš na tom dešti? Jdi radši domů, vždyť budeš celá mokrá."
Manželka říká manželovi: "Ty jses na mně milý, jen když chceš SEX!""Náhodou jsem na tebe milý pořád!""No právě!"
Můj muž zemřel tři dny po svatbě.To tedy dlouho netrpěl.
Matka se ptá dcery, která začala pracovat jako sekretářka: "A neobtěžuje tě šéf?" Dcera se usměje: "Ani ne, mami! Já mám sex ráda..."
Přijde pán do obchodu a ptá se: "Máte ocet?" Prodavač odpoví: "Bohužel nemáme." "A nějaké jiné laciné víno pro tchýni?"
Notorik sedí doma a najednou slyší nějaký hlásek: "Pojď do hospody, pojď do hospody." Rozhlédne se, nikde nikdo. "Kdo to tady mluví?" cekne ustrašeně. "To jsme my, tvoje játra! Přece nebudeme tvrdnout doma!"
Stádo bizonů se pohybuje rychlostí nejpomalejšího kusu. Když je stádo napadeno lovci, tak padnou za oběť ty nejpomalejší a nejslabší kusy, které jsou vzadu. Pro stádo jako celek je tahle přírodní selekce dobrá, a to jak z krátkodobého pohledu, protože zvyšuje celkovou rychlost stáda, tak z dlouhodobého, protože se celkově zlepšuje genetická kvalita bizonů tím, že ti nejméně vyvinutí jsou takto vyloučeni z rozmnožovacího procesu. No, a stejně je na tom lidský mozek. I on operuje tak rychle, jako nejpomalejší mozkové buňky. Nadměrná konzumace alkoholu, jak víme, zabíjí mozkové buňky, ale přirozeně ty slabé a pomalé napadne nejdříve. To znamená, že pravidelnou konzumací piva eliminujeme ty pomalé mozkové buňky a náš mozek se tak stává rychlejším a efektivnějším.
Jaký je nejlepší antivirový program na světě? Windows UnInstaler