Vtip: Jasný viník

Vtip: Jasný viník


Policisté při vyšetřování velkého leteckého neštěstí, při kterém to plně osazený Airbus napálil do paneláku, došli k následujícímu závěru: "Kdyby město uhnulo, k žádné katastrofě nemuselo dojít."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Proč blondýnky přikládají ucho ke zdi? protože poslouchají house

Chlápek si v místním obchodě s kuriozitami koupí za tisíc korun rentgenové brýle. Cestou domů si je nasadí a ejhle, vidí všechny lidi nahé. Spěchá pochlubit se manželce, ale nemůže ji najít. Konečně se podívá do ložnice a vidí, že manželka leží na posteli nahá, vedle ní soused, taky nahý. Sundá si brýle a ejhle, vidí na posteli nahou manželku a nahého souseda. Naštvaně povídá:
"Sakra, tisícovka pryč a už jsou rozbité."

Jak bude vypadat klávesnice pro nová Windows?
.
.
Bude podobná myši, bude mít jen tři tlačítka - Ctrl, Alt a Delete.

V roce 1975 dostal Nobelovu cenu míru akademik Sacharov. Takže cenu za mír jménem člověka, který vynalezl dynamit, dostal člověk, díky kterému byla sestrojena vodíková bomba. Ať žije mír!

Potkají se dva:

"Ahoj, slyšel jsem, že jsi se oženil, to musíš být šťastnej, že?"

"Jó, to musím..."

"Nemáte něco kyselého do čaje?" ptá se číšníka host.

"Myslím, že ve sklepě jsou nějaké kyseliny…"

Lékař v nemocnici: "Jedno zranění je smrtelné, ale ta ostatní vyléčíme!"

V blázinci: "A letěl už jsi někdy v balónu?"

"A myslíš ve fotbalovém, nebo v basketbalovém?"

Do inzertního oddělení jedněch skotských novin přijde pan Patrick a žádá zveřejnění inzerátu, že se zaběhl bílý foxteriér, slyšící na jméno Brix, nálezce obdrží odměnu 10 liber.
"Dobře," povídá úřednice, "příští týden v úterý vám to otiskneme."
"To je pozdě!" zoufá si pan Patrick. Nakonec to usmlouvá na uveřejnění v zítřejších novinách po zaplacení dvojnásobného poplatku.
Druhý den otevře noviny a inzerát nikde. Nahněván telefonuje do novin, ale ani v inzerci, ani v redakci nikdo telefon nebere. Rozhněvaně se tam tedy rozběhne sám, vrátný ho však zastaví: "Ne, pane - ani v inzerci, ani v redakci nikdo není. Všichni hledají nějakého pejska."