Vtip: Přiběhne chlapec do ordinace: "Pane…

Vtip: Přiběhne chlapec do ordinace: "Pane…


Přiběhne chlapec do ordinace:

"Pane doktore, s tatínkem to není nijak v pořádku. Nejspíš bude duševně nemocen!"

"Proč myslíš?"

"Má různé chorobné představy..."

"Jaké například?"

"Včera se například vydával za Mikuláše."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Povídá žena kamarádce:
"Můj manžel zestárl! Nejdřív si prohlíží jídelní lístky a až potom servírku."

Ráno přijde policajt do práce celý rozesmutnělý a na rukávu má dvě černé pásky.
Druhý policajt se ho ptá, co se mu stalo.
"Ale, včera mi zemřel otec."
"A proč máš ty pásky dvě?"
"Protože jsem volal bráchovi, a tomu umřel taky!"

"Pane doktore," povídá pacient, "z mladické nerozvážnosti jsem si na večer pozval rozkošná mladá dvojčátka, sedmnáctky..., a teď mi to nějak došlo, nerad bych se zesměšnil. Nemáte nějaké prášky na povzbuzení mužnosti?"
"Máte mimořádnou kliku, milý pane," usmál se s porozuměním doktor Šotek, "mám a vynikající! Vezměte si dva..., a pak mi přijďte říct, jak jste dopadl. Samotného by mne to zajímalo." Muž přišel, tvář zkřivenou bolestí, pravou ruku na pásce. "Tak co, jaké to bylo?" netrpělivě vyzvídá lékař, "vzal jste si ty prášky?" "Vzal, ale moc brzo..., protože ony pak nepřišly. Pane doktore, nepřál bych vám tu bolest... ta ruka... ta ruka!!"

Vedoucí restaurace k nové servírce: "Slečno, vy jste za tenhle měsíc rozbila tolik nádobí, že vám musím dát prémie, abych vám mohl všechno strhnout."

Deti jdou na procházku a prijdou k rybníku a hned se jdou koupat. Paní ucitelka si ríká: "No nemám sice plavky, ale deti z toho nemají rozum, tak mužu jít jen tak." Tak se stripne a Pepícek se jí ptá: "Paní ucitelko, co to máte mezi nohama?" "No, víš, Pepícku, ehm, to mám z války." "Ale! A zrovna na píci!"

Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude?
Jedna, ta mrtvá. Ostatni uletí.

Potkají se dva kamarádi:"Nepřišel bys s manželkou na grupensex?""A co se tam dělá?""Vyměňují se manželky.""Tak to přijdu. Tu svoji bych vyměnil za láhev slivovice."

Přiběhne paní na policii a křičí: ztratil se mi manžel, musíte mi ho najít, ztratil se, policajt ji uklidňuje: klid paní, najdeme ho , popište nám, jak vypadal, paní na to : malej , tlustej, plešatej, křívý koleno.......víte co? nehledejte ho

Jde bruneta, zrzka a blondýnka na konkurz o práci. Tak jde bruneta oni se jí zeptaj "kolik T je ve slově Indiana Jones." Ona řekne žadný tak oni budeme o vás přemýšlet. Jde tam zrzka kolik T je ve slově Indiana Jones. Ona: žádný. Oni: dáme vám vědět. Jde tam blondýna a ta řekne: 37. Oni: Jak to? Ona: ttttt tt tttt ttttt tttt...