Vtip: Přijde chlapeček do lékárny a ptá se:…

Vtip: Přijde chlapeček do lékárny a ptá se:…


Přijde chlapeček do lékárny a ptá se:

"Paní, vy tady prodáváte rybí tuk?"

"Ano."

"Vy svině!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jaký je rozdíl mezi dobrou a skvělou sekretářkou?Ta dobrá pozdraví šéfa: "Dobré ráno!"
Ta skvělá: "Už je ráno!"

Blondýnka přijde do salónu krásy: "Chci hladkou kůži a velké lesklé oči. Kolik? 1500 dolarů za operaci?"

"Ne, korun za plynovou masku."

Dva mladíci na prohlídce v galerii moderního umění se octnou v sále věnovaném sochařství. Kolem nich samé ohnuté trubky, rozbité sklo a podivné tvary. Jeden říká:
"Radši padáme, než nás obviní, že jsme to tady zřídili my."

Manžel drží manželku nad propastí: "Můj děda za nevěru manželku umlátil sekerou, můj otec ji za totéž podřízl, já jsem ale demokrat, tak tě pustím a klidně si dělej, co chceš!"

Kdo u nás používá nejvíce kondomů?
.
.
Armáda - na vojně je to samá guma.

Tomáš a Jana se vzali, ale protože nemají peníze, aby si mohli dovolit líbánky, stráví svou první společnou noc u Tomášových rodičů. Pepíček, Tomášův mladší bratr, ráno vstane a chystá se do školy. Přitom se ptá maminky: "Mami, jsou Tomáš s Janou už vzhůru?" "Nejsou," odpoví maminka. "A víš, co si myslím?" ptá se znovu Pepíček. "Nevím a nechci to slyšet. Běž do školy!" Pepíček tedy jde. Když se vrátí domů na oběd, ptá se znovu maminky: "Mami, jsou Tomáš s Janou už vzhůru?" "Ne," odpoví maminka. "A víš, co si myslím?" ptá se zase Pepíček. "Nevím a nechci to vědět," povídá maminka, "najez se a běž zpátky do školy." Po škole se Pepíček vrátí domů a potřetí se ptá maminky: "Jsou Tomáš s Janou už vzhůru? "Nejsou," odpoví maminka. "A víš, co si myslím?" říká Pepíček. Maminka už neprotestuje a říká: "Tak dobře, řekni mi, co si myslíš." "Včera v noci ke mně Tomáš přišel do pokoje a chtěl vazelínu," povídá Pepíček, "a já si myslím, že jsem mu dal moje lepidlo na letadla..."

Sejdou se takhle dva patologové a vyprávěj si zážitky z práce.
Jeden z nich začíná vykládat své dojmy:
"Ty Franto, včera jsem Ti měl na stole ženskou, nádherně vyvinutou, kozy snad pětky, poštěváka jako okurku..."
"Co, tak velkej?" "Ne, tak kyselej."

Ustavičně mluví při hodině a když ho napomenu, odpoví mi, že když můžu mluvit já, tak proč by nemohl mluvit on.

Nespokojená blondýnka křičí v létě na celé kino: "Vypněte, prosím vás, někdo to topení. Je mi strašné horko!"Pán za ní prohlásí: "Dámo, nejdřív byste si měla sundat ten kožich!"