Vtip: 999 rohlíků

Vtip: 999 rohlíků


Přijde chlápek do obchodu a říká, že by chtěl 999 rohlíků. Udivená prodavačka kroutí hlavou a zeptá se, proč si jich chlápek nevezme rovnou 1000. On na to: "No vy jste se zbláznila, vy snad chcete, abych se přežíral!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Do baru vejde muž v doprovodu blondýnky a objednává: "Jednou Malibu."
Blondýnka k číšníkovi: "A pro mě velký Bu."

Politologie: Ve většinovém volebním systému malé strany p(r)ohánějí velké.

Mladý muž představuje svou blonďatou snoubenku svým rodičům. U stolu si dívka prdne. Za chvíli je to cítit.. Otec vykřikne: "Rexi..!" Dívce se uleví, že její nastávající tchán podezírá psa pod stolem.. Po chvilce si prdne znova.. Otec vykřikne, už velmi rozčilený: "Rexi, pozor..!" Blondýnka je šťastná, že jí to prošlo a znovu prdí… Otec rozzlobeně zvolá: "Rexi! Rychle odtamtud vypadni, nebo tě posere!"

Ptá se přítel blondýnky:
"Proč už dvacet minut držíš tu slepici za krk?"
"Vařím!"
"A to takhle?"
"No, vždyť tady se píše: Slepici půlhodiny mírně dusíme."

Vyzvídá farmář u souseda: "Tak co, Tede, poškodilo ti včera to tornádo stodolu?" "Ani nevím, já jsem ji ještě nenašel."

Proč blondýnka přestala užívat antikoncepční pilulky?

Pořád jí vypadávaly.

Díky Bohu, že jste přišel, pane doktore. Mám úplně zkažený žaludek. Umírám. Moje žena si myslí, že jsem snědl něco špatného, ale jedl jsem jen to, co každý šábes. Nejdřív jsem vypil víno na kiduš, pak jsem si dal barches, kousek gefilte fiš, studený mrkvový cimes od pátečního večera… Víte, studený cimes je popravdě daleko chutnější. Pak plněné drůbeží krky – to vám je delikatesa.

No a pak běžný oběd. Nejdřív polévku – á, pardon, něco jsem zapomněl. Měl jsem ještě malý předkrm – gehakte leber a k tomu jen ředkvičky. Potom tedy tu polévku – goldene jojch s macesovými knedlíčky, pořádně hustou a silnou. Nemám rád čiré tekutiny, vodu si mohu natočit i z kohoutku, nemám pravdu?

Pak hlavní chod – šoulet s husou a přirozeně rýžový kugl, dobře oslazený, se skořicí, ten moje žena umí. A to je snad všechno. Ne, moment. Po jídle byl samozřejmě jablkový štrúdl – jen dva kousky. A tak tohleto vlastně dělám celý život. Počkat, počkat, přece jen bylo něco jinak. Nakonec jsem si dal šálek čaje. A to bude ono, pane doktore. Ten čaj mi nesedl.

Cestující na lodi si protírá oči a rozespalým hlasem zkonstatuje: "Dneska je ale sychravo…"

"Promiňte, pane," přistoupí k němu plavčík, "zapomněl jsem vás informovat, že se loď potápí."

Povídají si dvě blondýnky: "Už jsi vyzkoušela Tampax?"

"Ne, podle mě je lepší Snickers."