Vtip: Přijde Josef k šéfovi do kanceláře a...

Vtip: Přijde Josef k šéfovi do kanceláře a...


Přijde Josef k šéfovi do kanceláře a stěžuje si: "Šéfe, nemohli byste mi zvýšit plat? Vždyť tu už dělám 10 roků za osm tisíc korun měsíčně."
Šéf se pousměje, nalije Josefovi štamprle borovičky a začne: "Podívej Josefe. Je pravda, že vyděláváš osm tisíc korun měsíčně, což je 96 tisíc korun ročně, ale rok má 365 dní. Z toho je 52 sobot a 52 nedělí. To je už jen 261 dní. Dál máš 28 dní dovolené a 5 dnů jsi byl nemocný, to je už jen 228 dní. Den má sice 24 hodin, ale ty pracuješ jen 8 hodin,tedy 1 třetinu dne, to znamená 76 dní. Nemluvě o tom, že v roce máme 13 svátků, což jsou dny pracovního volna, a tedy pracuješ jen 63 dní. To je jen o dva dny víc než 2 měsíce do roka. No a co chceš víc za práci za dva měsíce? Vždyť vyděláváš skoro 48 tisíc korun měsíčně."
"Promiňte šéfe, nechtěl jsem vyrušovat."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Inspektor manéže k novému klaunovi: "August! Zezadu jste mi nějak povědomý. Nekopal jsem vám už v nějakém cirkuse do zadku?"

Vtrhne bio matka do koupelny, kde přistihne syna s injekční stříkačou v ruce: "Co to proboha děláš?!"
"Mami… mami… já to vysvětlím. Já... já, já si píchám heroin…"
"Ufff, už jsem se lekla, že se očkuješ."

Proč leje blondýnka vodu do monitoru?

Protože chce surfovat na internetu!

Na začátku Bůh stvořil zemi a odpočíval.Poté stvořil muže a odpočíval.Pak stvořil ženu …… od té doby ani Bůh ani muž už nikdy neodpočívali.

Setkají se tři spolužačky po deseti letech. Popíjejí v kavárně kávičku a vesele štěbetají.

První se chlubí: Já jsem vdaná za jednoho profesora.

A kolik je mu let?

Osmdesát.

A co pohlavní život?

No, vždyť je kolem něho mnoho mladých studentů.

Druhá povídá: Já jsem vdaná za generála, a ten už také bude mít osmdesát.

A co sex?

No, vždyť kolem něj je plno mladých vojáků.

A co ty? ptají se té třetí.

Já jsem taky kurva, ale nejsem vdaná.

Paní Dvořáková myla v kuchyni podlahu. Měla rozkročené nohy, byla v předklonu, zajímavě vykasanou zástěrku. Pan Dvořák chvíli zálibně hleděl na její pozadí, pak nevydržel, přistoupil k ní a roozhodl se, že v atypický čas a atypickým způsobem splní své manželské povinnosti. Začal je plnit a paní Dvořáková reagovala těmito slovy: "Neblázni, táto, ty už jsi jako ti chlapi u nás v práci."

"To je nesmysl, že Praha je drahé město. Vstupné do kina a divadla neplatíš, jídlo a pití v restauraci dostaneš zdarma. Lidi jsou strašně milí, všichni se na tebe usmívají, kolikrát dostaneš dárek od úplně cizího člověka. A když máš chuť, můžeš si užívat krásného milování po celou noc ... "
"Nepovídej, to je úžasné, a to se ti vážně stalo?
"No mně ještě ne, ale manželce už několikrát"

Ahoj, volám sa Peťa, mám 55 rokov, narodila som sa 5. 5. 1955, bývam na 5. poschodí v byte číslo 5 a povedala som si, že v tom bude nejaká symbolika. A tak som nastúpila na mestskú s číslom 5, išla som na 5. dostihy v tomto roku a stavila som na koňa s číslom 5.

– A čo, vyhrali ste?

– Nie, skončil piaty.

K. H. Frank je u Hitlera.

"Proč jsi nebyl na poslední poradě?"

"Měl jsem dovolenou."

"A kde jsi byl?"

"V Čechách, u Kladna, tam je taková malá nádherná vesnice, jmenuje se Lidice. Mám tady na notebooku fotky, nechceš se podívat?"

"Teď nemám čas, můžeš mi to vypálit?"