Vtip: Přijde montér na jednotku intenzivní…

Vtip: Přijde montér na jednotku intenzivní…


Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty... Všichni z nich jsou na přístrojích a tak povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

"Jestli sis toho ještě nevšiml, Pepíčku, jsme tady ve škole!" napomíná rošťáka, který dělá o hodině samé opičárny, pan učitel. "Já jsem si toho všiml," povídá páťák, "ale vy asi ne, protože jinak byste s tím ksichtem neseděl tady, ale v kleci v zoo!"
Karel přijde, celej vyvalenej, domů a jančí: "Usmálo se na mě štěstí!" "Klidni hormony," zchladí ho ženuška. "Viděl jsi už někdy, aby se mračilo?"
Na břehu ostrova stojí zarostlý vousatý muž a mává rukama na loď plující okolo.- Kdo je to? - ptá se jeden pasažér kapitána.- Nevím, ale vždy se takhle raduje, když plujeme okolo.
Husky zapřažený do saní se ptá svého kamaráda: "No a co budeme jíst teď, když jsme snědli svého posledního pána?"
Poslední slova před smrtí: "Pikachu, bleskový útok…"
Proč nemají kanibalové domácí zvířata? Ze stejného důvodu, proč mi nechováme Tatranky.
V parku na lavičce: "Slyšíš, drahý, jak krásně cvrlikají cvrčci?" "To nejsou cvrčci, to jsou zipy!"
"Ten váš magnetofon je velmi inteligentní," vypráví Vietnamcovi na tržišti zákazník, "každou chvíli se zasekne, a znáte to – opakování matka moudrosti!"
"Nemám rád mnoho řečí," povídá šéf novému zaměstnanci, "když kývnu prstem, tak to znamená, že máte přijít ke mně!" "Ani já nemám rád moc řečí, šéfe. Když zakroutím hlavou, tak to znamená, že nepřijdu!"