Vtip: Přijde namazanej ajťák do hospody a…

Vtip: Přijde namazanej ajťák do hospody a…


Přijde namazanej ajťák do hospody a povídá: "Chci dva CD-RUMY a Interfernet."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Student (při náboženství): "Věřím pouze tomu, čemu rozumím." Profesor teologie: "Pak je ovšem pochopitelné, že nevěříte ničemu."

Jede vozíčkář kolem obuvi, zastaví ho prodavačka a zeptá se, jestli by nechtěl nový botičky. Ten na ní kouká, co si to vůbec dovoluje, vynadá jí a celej rozčílenej odjede. Je tak dopálenej, že přejde na červenou a když ho chytí policista, tak si mu hned postěžuje: "Představte si, zastavila mě prodavačka a jestli prej nechci nový botičky." Policajt na to: "No to je kráva, měl jste ji kopnout do pr*ele!" To už ho úplně dorazí, jede radši domů a všechno poví ženě. "Z toho si nic nedělej, já ti teď naleju panáka Skotský, to tě postaví na nohy!"

Stojí dva na mostě a hledí na hvězdy.
On se zeptá: "Lásko, vidíš malý vůz?"
Ona odpoví: "Ne, ale cítím velké oje!"

Rozmlouvají spolu dva politici.

"Já se ti důvěrně přiznám, kolego, že vůbec nerozumím naší ekonomické situaci," svěřuje se jeden.

Druhý říká: "Ale to já ti ji rád vysvětlím."

"Moment," ozve se ten první, "vysvětlit ji umím taky. Ale nerozumím jí..."

Děti kradli u kněze na zahradě jablka a on proto napsal na cedulku, kterou pověsil na vstupní bránu, větu: "Bůh vás vidí!!!"

A další den bylo připsáno na cedulce: "Ale nebonzne to na nás."

Fotbal je zajímavý hlavně tím, že pár tisíc příslušníků chudé lůzy na tribunách řve na dvaadvacet milionářů: "Makej, hajzle!"

Slyšeli jste o tom blonďatém kojotovi?

Chytl se do pasti, překousl si tři nohy a byl pořád chycenej.

Vyjde si tak stara baba k holicovi se trema vlasama a kadernik se pta no a co s teme trema vlasama na te hlave mam udelat? A baba odpovi tak mi z toho upleťte copanek tak kadernik plete, plete a najednou škub a kadernik na tu babu - pani ja se vam strasne omlouvam a co s tema dvouma vlasama budeme delat a baba odpovi no nic plette dál. A kadernik plete, plete a najednou skub pane boze vy uz tam mate jenom jeden vlas co s tim budeme delat? A ta baba premysli hodinu dve a ten kadernik ze po te dlouhe dobe pta pani tak co udelame s tim jednim vlasem na te vasi hlave? A baba odpovi tak mi to nechte rozpusteny!

V saloonu visí oběšenec. Přijde šerif a povídá barmanovi: "Hej, šéfiku, pověste si toho chlapa na věšák!"