Vtip: „Proč jsou vaše krávy tak strašně...

Vtip: „Proč jsou vaše krávy tak strašně...


"Proč jsou vaše krávy tak strašně vyhublé? Koukám na ty obrovské pastviny, nádhernou trávu, to nechápu."

"Protože jsem prodal býka. Chystám se pořídit nového, tak ty krávy drží dietu, aby se mu líbily."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Malý, pětiletý chlapeček se ptá maminky: "Mami, mami, co dostanu letos na vánoce?" "No, to máš tak, zlobil jsi a nedostaneš vůbec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celej příští rok hodnej." Tak chlapeček se zavře do pokoje, a začne psát: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští rok hodný…" Chvíli se na to kouká, pak to roztrhá a začne znovu: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští měsíc hodný…" Zase to roztrhá a tak pokračuje ke dni, půldni, hodině, až nakonec rezignuje. V neděli jde s maminkou do kostela a tam ukradne sošku Panny Marie. Přijde domů, položí před sebe sošku a začne psát: "Ježíši, jestli chceš ještě někdy vidět svou matku…"

Manželství je jako obléhaná pevnost - ti co jsou venku chtějí dovnitř a ti co jsou vevnitř chtějí ven.

Přijde pán k veterináři a povídá:

"Víte můj pes je jako já vášnivý fanoušek Sparty. A když Sparta prohraje, tak je mu strašně zle, zvrací, nic nežere…" Veterinář:" A co dělá, když Sparta vyhraje?" Pán: "Já nevím, já ho mám teprve půl roku."

Tchyně chce prověřit, jak moc ji mají mladí rádi. Přijde na návštěvu k mladým a skočí do jejich bazénu a začne dělat, že se topí a křičet o pomoc. Zeťák ji chvíli zamračeně pozoruje, ale pak mu to nedá a vytáhne ji.
Druhý den ráno má na dvoře novou Octavii a za stěračem lístek: "Děkuju, Babička."

Zvědavá babička si to namíří k druhé dceři. Ta bydlí u Lužnice, ve které je velká voda. Babka vidí, že zeťák se courá po dvoře, tak skočí do vody. Ale voda jí vezme a ona křičí o pomoc. Chlápek se na to chvíli dívá a pak jde krmit králíky. Ale celou noc ho to žere a říká si: "Sakra mohl jsem mít Octávku."
Ráno se hrabe z postele, kouká, očím nevěří, na dvoře fungl nový bavorák, poslední řada, sedačky v kůži, CD výbava. A za stěračem lísteček: "Díky, Děda."

Stojí dva policajti v noci na chodníku a dívají se na měsíc.Jeden říká: "To je strašně daleko, to je fakt neuvěřitelná dálka..."Druhý: "Ale ne, já bych řekl, že to zas není tak hrozný..."A takhle se pořád hádají, až příjde třetí policajt a ptá se: "Co je kluci, proč se hádate?"A jeden z těch dvou říká: "Ale, velitel nám dneska říkal, že jedeme na měsíc na školení. Tak se díváme, jak je to daleko..."

Klokan neustále utíkal ze svého výběhu. Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. Správce nechal plot zvýšit na šest metrů. Klokan zase utekl. Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: "Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou?" "No, tak do sta metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"

Podle nepotvrzených pověstí existuje kromě trojúhelníku počítačový fanatik - počítač - jiný počítačový fanatik, ještě jiný, tajuplný svět lidí, zcela nenadšených pro počítače.

Na hranicích:

"Dobrý den pane, tak co, nějaký alkohol, cigarety, drogy?"

"Ne, díky, mám svoje."

Co je hodně dřeva a málo masa?

Veverka na stromě.

A co je málo dřeva a hodně masa?

Tříska v zadku.