Vtip: Proč muži bijou ženy?... Protože se...

Vtip: Proč muži bijou ženy?... Protože se...


Proč muži bijou ženy?... Protože se to osvědčilo.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

V ředitelně zvoní telefon: "Prosím pěkně, pane řediteli, můžete dnes omluvit studenta Václavíčka? Leží a nemůže se ani hnout." "A kdo volá?" ptá se "šerif". "Můj otec," ozve se nesměle na druhém konci drátů

V parku uprostřed města pracují dvě blonďýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zase zahazuje.

Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá:

"Oceňuji vaši píli, slečny, ale byli byste tak laskavé a vysvětlili mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a váše kolegyně ji zase hlínou zahází."

Ta první se zastaví, utře pot z čela a povídá: "Víte, normálně pracujeme ve třech, jenže kolegyně, která do těch jam sází stromky, je dneska nemocná."

Vytahuje se takhle chlápek před kamarádem:"Ví se o mně, že jsem známý a úspěšný sběratel starožitností.""Jo, já vím, viděl jsem tvoji ženu."

Umře terorista, přijde před nebeskou bránu. Sv. Petr:" Ne ne. Ty jsi moc hřešil, tebe nemůžu pustit do nebe."

Terorista:" No, já tam ani nechci, ale vy máte tři minuty na evakuaci."

Eckstein si dal u krejčího ušít kalhoty. Krejčí ale stále ne a ne být s kalhotami hotov. Za měsíc si eckstein stěžuje:" Bůh stvořil svět za šest dní a oni potřebujou na jedny kalhoty celej měsíc." "Jenže podívaj se na ten světa a pak si prohlídnou ty kalhoty."

Rychlé šípy se zapletly do sporu mezi Mažňákem a Bosnou.

Celý život jsem doplácel na svého bratra – dvojče, všichni si nás pletli.

On něco provedl a mě potrestali. Když se rozdávaly bonbóny, dostal i za mě.

Ale teď jsem se mu pomstil – já jsem umřel, ale pohřbili jeho!

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka jí poradí. Až půjdete s manželem a se psem do parku na procházku, tak dělej,žes ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i padne." Manžel na ni kouká a říká: To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."

"Pepíčku, proč máš v diktátu takové velké mezery v textu?"
"Paní učitelko, to jsou místa pro reklamní bannery!"