Vtip: Ptá se chlápek jezuita

Vtip: Ptá se chlápek jezuita


Ptá se chlápek jezuita:
"Proč vy jezuiti vždycky na všechno odpovídáte protiotázkou?"
"A proč ne?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Auto jede šílenou rychlostí a v zatáčce si řidič všimne neopatrného chodce.Dupne na brzdy, ale nestihne zastavit a chlapa porazí. Naštvaně se vykloní z okýnka a křičí:"Člověče, dávej pozor!""Proč?" táže se poražený, "pojedeš nazpátek?"

Trapný omyl:
Pan Káč má ženu po operaci. Právě volá do nemocnice, aby se zeptal, jak to všechno dopadlo.
"Moment," praví ošetřující lékař, "hned vás budu informovat o průběhu operace a pooperačním stavu..." Jenže vtom cvak, spojení se přerušilo...a pak zase cvak, a pan Káč je spojen s autoservisem, z něhož vedoucí informuje svého zákazníka. A tak pan Káč zděšené poslouchá: "Řeknu vám, ta vaše stará ojetá mašina nám dala pěkně zabrat. Měl jsem sice sto chutí dát ji do starého železa, ale že jste to vy, dali jsme ji jakž tak do kupy. Tak si pro ni přijďte. To víte, žádné žihadlo to už nebude, ale co byste chtěl, poslouží, uspokojí, ale nenadchne!"

Zemřel slavný kardiolog, vynikající odborník na srdce. Jak rakev odjížděla z místnosti, tak vjížděla do obrovského srdce. Všichni strašně plakali, jen jeden se ohromně smál. Po obřadu mu všichni vytýkali, že je to neetické, ať to nějak vysvětlí.
"Víte, já už se strašně těsím na svůj pohřeb....... Jsem totiž slavný gynekolog."

Víte, co dělá blondýnka na přechodu?..Krmí zebry.

Jeden opilec si zkrátil cestu domů přes hřbitov. Tam však spadl do vykopané jámy a usnul. Ráno se prochladlý probudil a nadává: Sakra, to je kosa. A paní, co byla kousek dál položit kytičku, povídá: Tak co ses odkopal?

Cikánka v kostele zakopne a říká: "Do pí..."

Nad ní farář a říká: "Křesťanko, jak to mluvíš?"

Cikánka: "Fuj, ty kokot, jak jsem se tě lekla!"

Mladík dobíhá autobus a nedoběhne. Zastaví ho děda a povídá mu: "Pamatuj si, chlapče, že za autobusem, tramvají a ženskou se neběhá, přijdou samy nebo můžeš počkat na další."

V čele české fašistické organizace Národní sjednocení, která vznikla ve 30. letech 20. století, stál T.G. Masaryk.