Vtip: Sedí bača na zápraží a penisem míchá…

Vtip: Sedí bača na zápraží a penisem míchá…


Sedí bača na zápraží a penisem míchá brinzu.Jde kolem pocestný a ptá se:Hej,bačo,to nemáte vařečku?Bača:Vařečka by byla,ale brinzy je málo.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Politické školení mužstva:
"Co je vlast, vojín Sekereš?"
"Soudruhu poručíku, to je jako moje matka!"
"Výborně! A teď Čapkovič, jak vy byste definoval vlast?"
"No vlast, to je Sekerešova matka!"

Povídá učitelka matce studenta:
"Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej. Na položenou otázku neodpověděl a dostal záchvat smíchu."

Vrátí se manželka domů a muž jí vyřizuje: "Hledala tě tu nějaká kamarádka."

"A jak se jmenovala?"

"To nevím, ale byla to blondýnka a pod pupíkem měla velkou pihu!"

Jde člověk kolem hřbitova a najednou slyší nějaké volání. Jde tedy dovnitř a tam vidí vykopanej hrob a v něm člověka kterej volá: "Pomoc, pomoc, spadl jsem do hrobu a je mi strašná zima!" A člověk vesele odpoví: "Tak ses neměl odkopat, vole!"

Žije to v lese a skáče to na laně. Co je to?
Jelen

Jedou dva policajti v autě a najednou auto poskočí HOP HOP jako by něco přejelo.Policajti okamžitě zastaví a přemýšlejí, co to bylo: "Jdu se podívat." říká první policajt."Né nevylézaj, já cůfnu!" odpovídá druhý policajt, nastsartuje, zařadí zpátečku a rozjede se. HOP HOP auto znovu poskočí.Policajti vylezou ven a diví se: "Jejda, člověk!""Někdo ho přejél!""A dokonca dvakrát!""Musíme zajet pro pomoc!" ukončí svůj rozhovor, nasednou do auta a HOP HOP jedou pro pomoc.

Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu. Zavolá na něj: "Haló, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podívá na chlápka v balónu a odpoví: "V balónu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vím, ale tak mne napadá – vy musíte být z IT!". "Jak jste na to přišel?", zvědavě se ptá turista. "To je jednoduché", říká chlápek. "Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno." "Jak vás tak poslouchám, vy musíte být z obchodního!" říká turista. "A jak jste na to přišel vy?", ptá se obchodník. "To je také úplně jednoduché", říká turista,"vy jste v prdeli a můžu za to já."

Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách?
Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.

V životě muže jsou čtyři období:- období, kdy věří na Mikuláše- období, kdy nevěří na Mikuláše- období, kdy dělají Mikuláše- období, kdy vypadají jako Mikuláš