Vtip: Sedí chlápek na naprosto zaplněném…

Vtip: Sedí chlápek na naprosto zaplněném…


Sedí chlápek na naprosto zaplněném fotbalovém stadionu a vedle něho jedno volné místo.Chlápek vedle: "No, pane chápete to? Takový zápas a on si někdo nepřide.""No pane, ona se mnou měla jít manželka.""No a proč nešla?""Minulý týden zemřela.""A proč jste nevzal někoho z rodiny?""Všichni jsou na pohřbu."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Cestující, který nastoupil do spacího vozu a dostal horní lůžko, právě usínal, když se ozvalo klepání a ženský hlas promluvil:
"Já tady zmrznu. Nemohl byste mi podat že skříňky deku?"
Cestující chvíli uvažoval a potom navrhl:
"A co kdybych to, krásná neznámá, udělali tak, jako kdybychom byli manž elé?"
"Ó, velice ráda," Odvětí žena bez váhání.
"Fajn. Tak vyskoč a vezmi si tu deku sama!"

Potká skin malýho cikána a ptá se :"Chlapečku kolik pak ti je let?"

Bude my 13.

Ale NEBUDE.

Mojžíš sestoupí z hory Sinaj:
"Přináším přikázání od Hospodina a mám pro vás dobrou a špatnou zprávu. Kterou chcete slyšet jako první."
"Tu dobrou."
"Původně bylo těch přikázání osmadvacet, ale já to ukecal na deset."
"A ta špatná?"
""Nesesmilníš" tam zůstalo."

Jede maminka s Pepíčkem vlakem a klukovi se chce kadit. Záchod pořád obsazenej a tak když vjedou do tunelu, vysadí kluka a a se vysere z okýnka. Jenže tunel nebyl tak dlouhej a když za tunelem zastavili na zastávce, kluk ještě tlačil. Průvodčí na to civí z perónu a povídá si: "Bože, to je ale vošklivej chlap. Kdyby neměl v hubě ten doutník, řeknu, že je to prdel."

Během příměří mezi Hamásem a Izraelem se chystá vyjednávání. Jsou však nějaké prostoje a čeká se na všechny zástupce Izraele a tak Netanjahu že poví protistraně vtip:

Kam jezdí Somálci na dovolenou?

Kam je vítr zanese.

"To je divné," stěžuje si pan Řezník u baru, "pořád chodím domů namazaný a přesto mi to v manželství skřípe."

Jeden chlápek zrovna nastoupil z konkursu na místo ředitele velké technické firmy. První den se v práci setkal s bývalým ředitelem, který mu předával kancelář. Když byli chvíli o samotě, tak mu jeho předchůdce podal tři obálky a řekl mu:
"Když narazíte na problém, o kterém si budete myslet, že je neřešitelný, otevřete jednu obálku a proveďte, co je uvnitř."
Nová práce se chlápkovi líbila, obchody šly dobře, ale po šesti měsících začal najednou klesat obrat a žádné opatření nepomáhalo. Když chlápkovi došla inspirace, vzpomněl si na tři obálky. Otevřel první z nich a četl:
"Obviňte svého předchůdce."
Tak tedy svolal tiskovou konferenci a taktně shodil vinu na svého předchůdce ve funkci - takové ty řeči o skrytých nepořádcích v účtech a kontrolách. Noviny a také burza zareagovaly pozitivně a obchody se zase začaly hýbat. Asi o rok později opět došlo k propadu tržeb spojenému s vážnými personálními problémy. Chlápek sáhnul do šuplíku a z druhé obálky vyndal pokyn "Reorganizujte". Provedl tedy velkou reorganizaci a opět se firma rychle dala dohromady. Po roce a půl přišla další vlna problémů. Šéf se zavřel v kanceláři, vytáhl ze šuplíku třetí obálku a otevřel ji. Vzkaz zněl takto:
"Připravte tři obálky."

Nakluše chlápek do obchodu: "Prosil bych toaletní papír."

Prodavačka odvětí: "Zeptejte se za týden."

Chlapík se poroučí: "Bohužel, tak dlouho čekat nemůžu!"