Vtip: Stojí dvě blondýnky na peronu a jedna…

Vtip: Stojí dvě blondýnky na peronu a jedna…


Stojí dvě blondýnky na peronu a jedna se ptá: "Pane výpravčí, doveze mě tenhle vlak do Prahy?""Ne," zklame ji výpravčí. "Ten vás tam rozhodně nedoveze."Zezadu se vynoří druhá blondýnka: "A mě jo?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Dilema ženatého muže:
"Mám jít ven a dívat se na to, co nemůžu ošukat nebo mám zůstat doma a ošukat to, na co se nemůžu dívat?"

Mladá žena leží na ARU v komatu a sestricky ji umývají. Když jí prejedou houbou mezi nohama, prístroje ukážou mírné zlepšení životních funkcí.
Podiví se a zkusí to znovu. Prístroje zacnou znova ukazovat zlepšení.
Potom jedna sestricka povídá té druhé "Poslouchej, proc ji máme tady vzrušovat ?! Vždyt má v cekárne manžela. Ten je povinný jí v takové situaci pomoct."
Prijdou do cekárny a ríkají mu : "Máme pro Vás dobrou zprávu. Prišli jsme na to, že by Vaši ženu mohl probrat z komatu orální sex. Jste ochoten to pro ni udelat ?"
Neštastný muž souhlasí a zamkne se v pokoji své ženy. Po deseti minutách
vychází ven, zapíná si kalhoty a smutne povídá: "Asi se udusila".

Tchýně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se ze probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem - DÍKY, TCHÝNĚ.

Tchýně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. V noci přemýšlí a říká si, jaký je vůl, že mohl mít novou Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem - DÍKY, TCHÁN.

Manželům se blíží výročí svatby - 30 let. Manžel přemýšlí, co by tak mohl manželce koupit. Rozhodne se, že se jí zeptá, co by si k výročí přála. Manželka chvilku přemýšlí a nakonec odpoví: "Víš co? Nekupuj mi nic. Uděláme si krásný večer a výbornou večeři. Mohl bys koupit šneky, zkusili bychom, jak chutnají."
Manžel se teda po obědě sebere a jde do města koupit ty šneky. Sežene je poměrně rychle a tak se jde ještě projít po městě. Zabloudí až do "uličky lásky". Jak se tak tou uličkou prochází, neodolá a s jednou ženštinou zajde na pokoj.
Když se probudil, s hrůzou zjistil, že už je ráno. Myslí si: "Co budu dělat? Večeře s manželkou je v háji, v noci sem nebyl doma - jak jí to vysvětlím?"
Tak jde domů a stále přemýšlí, jak to udělá. Přijde před dům, vysype šneky na zem a zazvoní. Manželka mu otevře a on povídá:
"Tak běžte, vy kurvy pomalý, běžte ...."

Malcovi, kteří mají namířeno do Spojených států, uvíznou na jednom francouzském letišti. Když se pan Malc vrátí z informací, musí sdělit ženě špatnou zprávu: "Piloti dneska stávkují – žádný letoun nevzletí!"

"No nic, stejně říkali, že tam je zrovna ošklivo – poletíme domů!"

Přijde mladík do lékárny a přeje si:
"Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce. Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru. Anebo ne! Dejte mi tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře". Tak se také stalo.
Mladý muž přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se.
Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, ze jsi takový zasmušilý?"
"Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, že tvůj otec je lékárník."

Jaký je rozdíl mezi Velkou říjnovou socialistickou revolucí v Rusku a Velkou listopadovou sametovou revolucí v Česku?"
"To teda nevím!"
"Při VŘSR si vystřelili z Aurory, při VLSR z lidí..."

Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře:
- "Vaši ženu nabral na rohy býk!"
Farmář nic.
- "Slyšíte? Vaši ženu nabral na rohy býk!"
- "Jo, slyším, ale bolí mě zub, nemůžu se smát!"

Podle Einsteinovy teorie relativity tě Chuck Norris dokáže kopnout včera.