Vtip: Tak naposledy Pepičku! Tohle je žlutá...

Vtip: Tak naposledy Pepičku! Tohle je žlutá...


"Tak naposledy Pepičku! Tohle je žlutá barva!" "To je žlutá? Néé, to je červená." prásk, prásk, křup "Tak se běž podívat do zrcadla, ať vidíš jak vypadá červená."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jak nazvete blondýnku pod sprchou? Čistá hloupost.
Kocourkovští přinesli svého kamaráda domů v beznadějné opici a sdělují jeho paní: "Víte, milostivá, Josef měl dlouhé a namáhavé jednání, proto je tak unavený." "Dobře, složte ho sem do předsíně a já mu hned udělám diskuzi i s usnesením!"
Do Afghánistánu posíláme paradesantní brigádu, ale to jenom proto, že mají všichni paradentózu!
Přijde opilý muž domů a povídá své ženě: "To bys nevěřila, kde jsem byl. Byl jsem ve Zlatým baru." "Zlatým baru?" ptá se manželka. "Jo, je tam všechno zlatý. Jsou tam zlatý dveře, lustr, podlaha a dokonce i mušle." Manželka tomu nevěří, a tak se ráno podívá do Zlatých stránek a hledá pod písmenem Z bary. Najde Zlatý bar a zavolá na jeho číslo. Ptá se: "Dobrý den, je tam Zlatý bar?" "Ano, tady je Zlatý bar, co si přejete?" "Je pravda, že máte zlaté dveře?" "Ano, máme zlaté dveře." "A máte taky zlatý lustr?" "Samozřejmě, máme i zlatý lustr." "Máte i zlatou podlahu?" "Ano, máme zlatou podlahu." "A zlaté mušle máte?" Ve sluchátku je najednou ticho a po chvíli se ozve: "Karle, mám tady stopu na toho chlapa co se ti včera vychcal do saxofonu."
Jde takhle slon a moucha po mostě. Moucha se otočí a povídá: "To ale dupeme, co ???"
Potkají se dva zarytí fotbaloví fanoušci: "Tak si člověče představ," povídá jeden z nich, "že když jsem byl na posledním mistráku, začalo u nás v baráku hořet!" "To je strašné," vyděsí se druhý, "a jak to dopadlo?" "Chvála bohu, dobře. Vyhráli jsme tři jedna!"
Chlápek vybírá dárek k Vánocům: "Máte něco levného, užitečného a hezkého?""Třeba tady kapesníčky," ukazuje ochotně prodavačka, "pro koho to máte?""Pro manželku.""Tak to bude určitě překvapená.""To jo," souhlasí ženáč, "ona myslí, že dostane pod stromeček kožich!"
To víte, že ženy mají nesmrtelnou hlavu. No kde nic není, ani smrt nebere!
Jelikož má nastat konec světa, Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští úterý zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Všechno jim řekne a pošle je zpátky na Zem.Jelcin se vrátí a říká lidem:"Mám pro vás dvě zprávy. Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu – Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že příští úterý zničí svět."Clinton říká:"Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo správné v něj věřit. Ta špatná je, že příští úterý zničí svět."Gates se vrátí a povídá:"Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a jedním z nich jsem byl já. Ta druhá je, že příští úterý IBM přestane distribuovat OS/2."