Vtip: Tvoje máma je tak malá, že na fotce v...

Vtip: Tvoje máma je tak malá, že na fotce v...


Tvoje máma je tak malá, že na fotce v pase vidíš i její nohy…

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jak láká zrzka chlapy? "Další!"
Jak se kovboj Chlupatý Jack tak strašně pořezal? Vzal do ruky ostře nabitou pistoli.
Při urologické operaci říká chirurg:"Sestři, poopravte trochu ty varlata… óóó, a pacientovi také…"
"U manžela nastoupila nová sekretářka. Mám strach, aby ho nesvedla jako její předchůdkyně." "A kdo byl její předchůdkyně?" "No přece já!"
"Mám už hotovou opravu televize?" "A v kterém roce jste ji přinesla?"
Ženy se dělí na tyto různé kategorie: 1) Milenky - ty dají jenom milencům. 2) Manželky - ty dají jednak milencovi a také manželovi. 3) Kurvy - ty dají úplně všem. no a 4) Kurvy zasraný - ty daji úplně všem, kromě mě.
Přijde babička k doktorovi a ten jí říká: "Babi, máte slabé srdíčko, musíte si oddychnout a nechodit po schodech aby ste si neublížila." Po určitém čase jde babička zase na kontrolu. "No vidíte babičko, hned vypadáte lépe i srdíčko je už pořádku, po těch schodech už pomaličku chodit můžete." "Jej, pane doktor, jste zlatý, ani nevíte jakou radost jste mi udělal že už nemusím lézt po tom hromosvodu."
Pan učitel k malému Pepíčkovi: "Pepíčku, dám ti dva králíky a ještě tři králíky - kolik jich budeš mít?" "Šest!" "Počítej ještě jednou - dva králíci a tři králíci - kolik to je?" "Pět." "No vidíš - dám ti dva králíky a tři králíky - kolik jich budeš mít?" "Šest!" "Jak to?" "My totiž doma už jednoho máme!"
Vábí ďábel právníka: "Dám ti jednu nabídku, ale má to háček. Budeš neslavnější, nejúspěšnější, nejbohatší, věčně sexy advokát - ale tvoje děti skončí v pekle." Právník chvíli přemýšlí: "A v čem je ten háček?"