Vtip: Hádanka

Vtip: Hádanka


Učitelka na druhém stupni řekne dětem že kdo jí dá hádanku na kterou nebude znát odpověď může jít hned domů a má zbytek dne prázdno. Děti jí dávají různé hádanky ale ona na všechny zná odpověď. Až se přihlásí Pepík a řekne: Paní učitelko co to je, je to pro vás strká se to do váz a když se to z váz vytáhne tak z toho kape. Učitelka se začervená a poví že hádanku nezná a že se poddá. Pepa odtuší: Je to kytice květin. Jde se oblíkat na šatnu a mezi tím zvoní, jeho učitelka potká kolegyni a říká jí: Pepík z mojí třídy mi dal hádanku: Je to pro tebe, pepík z lavice zvedne hlavu a říká: Tykat pani učitelo, tykat jinak je to ču.ák

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Lord baví společnost na večírku a vypráví: "... tak jsem šel tou savanou, a najednou slyším mručení. Tak se otočím a za mnou stojí lev. No to víte, kousek ode mne stál strom, tak jsem vzal nohy na ramena..." Přeruší ho sluha: "Lorde, máte telefon!" Lord odejde, za chvíli se vrátí, a ptá se, kde přestal. Někdo mu napoví: "Vzal jste nohy na ramena..." A lord na to: "Tak to jsem vzal nohy na ramena a lízal a lízal a lízal..."

Chuck Norris nemá rodiče. Narodil se sám.

Vedoucí navštíví svého podřízeného v nemocnici. Ten je na kapačkách, zelená tvář, sotva dýchá. Vedoucí: "Vždycky jsem vás považoval jen za simulanta a mám skutečně radost, že jím nejste."

Felix Baumgartner 14. října 2012 seskočil z výšky 39 kilometrů čím vytvořil světový rekord. Chuck Norris do té výšky vyskočil...

"Mladá paní," praví lékař po prohlídce, "mám pro vás radostnou zprávu."
"Slečna, pane doktore, slečna," opravuje pacientka.
"Tak v tom případě, slečno," na to gynekolog, "mám pro vás
špatnou zprávu."

Učitelka se na začátku hodiny posadí a povídá žákům: "Vytáhněte si dnešní sešity a napište vaše datum!"

Učitel ve škole se ptá dětí, jaké znají dráždidlo. Přihlásí se Mařenka a říká: "Kouř z cigaret." "Správně, Mařenko." Pak se přihlásí Frantík a praví: "Pyl." "Správně, Frantíku." Najednou se přihlásí Pepíček a povídá: "Pí*a." Rozzlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku. Druhý den hledá pan učitel Pepíčka, který si sedl do poslední lavice. "Tak co ti na to řekl tatínek?" Pepíček na to: "Tatínek pravil, že když pro vás není pí*a dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice…"

Chuck Norris je tak dobrý herec, že dokonce může točit reklamu na T-Mobil.

"Jean, prší na ulici?"
Nevím pane, šel jsem po chodníku."