Vtip: Pan Sláma

Vtip: Pan Sláma


Úřednice chtějí pozlobit pana Slámu, jemuž schází smysl pro humor, a uloží do zásuvky jeho psacího stolu obálku naplněnou slámou.

"Kolegyně," praví pan Sláma, aniž by hnul brvou, "která z vás si u mne schovala svačinu?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

V čem je rozdíl mezi grilujícím se prasetem a Paroubkem na tiskové konferenci při aféře "biolíh"?
.
.
V teplotě, oba se ale potí stejně.

Jedna mlaďoučká dívenka se ptá druhé:
"Půjdem zítra do kina na ten novej film?"
"Asi těžko. Za prvé je to do osmnácti nepřístupné, a za druhé mi stejně nemá kdo hlídat dítě."

Jde takhle babka přes koleje a najednou kouká, na zemi se něco leskne. Sehne se, a ona to pětikoruna. Babka radostně povídá: "Já mám dneska štěstí..." ...tadam, tadam...

V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže. Měl šest pater a kvalita mužů rostla s každým patrem. Byl v tom ale jeden háček, jakmile již žena vešla na vyšší patro, nemohla sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu.
A tak vchází jedna žena s vážným zájmem o koupi muže.
Na prvním patře vidí cedili:"Tito muži mají práci". No to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se co je výš.
Na druhém patře byl nápis:"Muži zde mají práci a mají rádi děti". Pěkné, ale podívám se, co je výš.
Na třetím patře byla tabulka:"Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní." No čím dál tím líp - pomyslela si - ale výš to musí být fantastické.
Na čtvrtém patře si mohla přečíst:"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích." Sladké, jak sladké... Ale zkusím ještě o patro výš.
Na pátém patře stálo:"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli." No neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena - ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!
Na šestém patře si VELICE překvapená žena přečetla:"Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."

Co je to. Je to velké a má to čuráka na zádech…..Policejní kůň.

Víte, proč má vrtulník vrtuli?
Aby se pilot nepotil.

Kostelník nalévá mešní víno, netrefí se, tak zakleje:
"Ku*va, zas vedle!"
Farář ho napomíná:
"Kostelníku, neklej, Pánbůh tě potrestá!"
Ale je to plat prdné a když se zase netrefí, zakleje. Když se to stane potřetí, naráz blesk a hrom, farář padne mrtev k zemi a shůry se ozve:
"Ku*va, zas vedle!"

"Jmenuji se Šárka," představuje se v novém týmu koulařka, "kamarádi mi říkají Šalina."

Chuck Norris se nepojišťuje proti živelným pohromám. Naopak živelné pohromy se pojišťují proti následkům Chucka Norrise.