Vtip: Manévry po zabouchání

Vtip: Manévry po zabouchání


V manželské posteli se odehrává vášnivá scéna, náhle se ozve hlasité zabouchání na domovní dveře. Vyděšená žena křičí: "Ježíšmarjá, to je manžel!"

Chlap se vrhá pod postel. Po chvíli ticha vyleze zpod postele, sedá si na její okraj, vzdychne, otírá si pot z čela a říká: "Vidíš, ženo, jak máme oba pocuchaný nervy?!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jaký je rozdíl mezi novinářem a manželem?
Novinář zná všechny své spolupracovníky, manžel nikoliv.

Jeden kluk v baru povídá kámošům: Hele,víte proč policajti chodí vždycky dva?
Jeden umí číst a druhej psát! Slyšeli to dva poldové a jeden říká: Váš občanský průkaz prosím! přečte si ho a dodá,Franto,piš si.

- Proč jsi nebyl včera ve škole? ptá se učitel žáka. - Musel jsem odvést krávu k býkovi. - A to nemohl udělat tvůj otec? - Né! To musel udělat býk.

Říká Pepa Kalianků: "Za co bych měl jít na maškarní?"

"Za skobu!"

"???"

"Jedině tak se na tebe nějaká ženská pověsí!"

Patnáctiletý kluk přijel domů v novém Porsche. Jeho rodiče na něho začali křičet: "Kde jsi to auto vzal?!"

Chlapec říká: "Já jsem ho dneska koupil!"

"Koupil, jo, a za jaký peníze, ty blázne? Víš, kolik takové auto stojí?"

"Mě to auto stálo pětistovku," říká kluk.

"Prosím tě, kdo by ti prodal auto za 500 korun?" řvali rodiče.

"Já jsem ho koupil od té paní, co bydlí naproti nám. Já ani nevím, jak se jmenuje. Oni se teprve nedávno nastěhovali. Viděla mě, jak jedu okolo na kole a zeptala se mě, jestli bych nekoupil Porsche za 500 korun…"

"Proboha, to je strašné," zakvílela matka, "vždyť to je nějaká úchylná nemocná žena, která zneužívá chlapce. Bůh ví, co udělá příště! Karle, jdi se tam podívat a zjisti, co se vlastně děje!"

Otec odešel do domu, kde bydlela ta žena a našel ji na zahrádce, jak klidně sázela petúnie, představil se jí jako otec chlapce, kterému prodala za 500 korun Porsche, a zeptal se jí, proč to udělala. A dáma řekla: "Víte, pane, dnes ráno mi volal můj manžel, o kterém jsem si myslela, že je na služební cestě. Všechno ale vypadá, že je na Havaji se svojí sekretářkou a že se nehodlá vrátit domů. Požádal mě, abych prodala jeho nové Porsche a poslala mu peníze. Tak jsem to udělala!"

V paneláku v pátém patře zvoní u jednoho bytu úplně ožralý chlap. Když mu majitel bytu otevře, chlap se ptá:
"Prosim vás, já jen, že mi došel rum, tak sem se chtěl zeptat, jestli je to v celym baráku ..."

Manželka buzeranta s pláčem vypráví:
"Pak se svlíknul, já se taky svlíkla, on si oblékl moje šaty a od té doby jsem ho už neviděla."

Dvě blondýnky jedou po silnici podél pšeničného pole, když vtom uvidí na poli blondýnku, jak vesluje na pramici. Blondýnka-řidička se otočí na svou přítelkyni: "Vidíš, kvůli takovým se nám, blondýnkám, posmívají!" Druhá blondýnka odpoví: "Přesně tak, kdybych uměla plavat, jdu tam a utopím ji.."

Přijde chlapeček k doktorovi, že by chtěl dostat AIDS.
Doktor se diví: "Proč, vždyť AIDS je velmi zákeřná nemoc?"
"Protože ode mě ho dostane ségra, od ségry táta, od táty máma, od mámy školník, a tomu to přeju, protože mi loni rozštípal sáňky."