Vtip: V obchodě s konfekcí přijali na letní…

Vtip: V obchodě s konfekcí přijali na letní…


V obchodě s konfekcí přijali na letní brigádu vysokoškoláka.Když skončí první den, majitel obchodu podá studentovi koště, ať zamete obchod.Student se ale ohrazuje, že je vysokoškolák.A majitel mu řekne: "Tak promiňte já si to neuvědomil. Dejte mi to, já vám to ukážu."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Kdy se Australan nejvíc naštve? Když si koupí nový bumerang a nemůže zahodit starý…
Blonďák a brunetka jsou šťastně svoji a čekají dítě. Jednoho dne začne mít žena kontrakce, a tak ji manžel rychle odveze do nemocnice. Při porodu ji drží za ruku. Nakonec se narodí dva malí chlapci. Blonďák se naštvaně otočí ke své ženě: "Tak jo.. Kdo je ten druhý otec?!"
Pán píše testament a nadepisuje ho "Moje první vůle".
Potkají se dva hlemýždi a jeden je bez ulity. Ten druhý, s ulitou se ho ptá: "Kde jsi nechal ulitu?" "Ále, utekl jsem z domova!"
Jdou dva v náladě v noci na ubytovnu a jeden z nich se diví: "Jak to pěkně křupe pod nohama! Kde se vzal takový mráz, teď v červenci?" "Kamaráde, to není mráz, to je skleník. Jdem přes zahradnictví!"
Policajt upozorňuje Olina, který očůrává roh hospody: "Co to tady děláte za veřejné pohoršení?" "Jaképak pohoršení," namítne štamgast, "já jen hostinskému vracím tu vodu, kterou mi nalil do vína!"
"Že manžel kašle a chrápe? V jeho věku kašlou a chrápou všichni muži. S tím se nedá nic dělat," praví lékař."No jo, ale ten můj kašle na mě a chrápe s jinou."
"To snad má být grog?" svraští Pepa s opovržením čelo nad slabou tekutinou. "No," povídá bojovně paní Kalianková, "a co jiného by to mělo být?" "Tak už se nezlob," ustupuje manžel, "vidíš, že jsem to hned uhodnul."
Co je to: Je to černý, visí to ze skály a kouří se z toho? Dobře zavěšená lokomotiva.