Vtip: Víte,co dělá blondýnka na trávě? Pase...

Vtip: Víte,co dělá blondýnka na trávě? Pase...


Víte,co dělá blondýnka na trávě? Pase kozy. :D

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

"Včera se o mě dvě ženy praly!" "To není možné." "Ale ano! Jedna křičela: "Jen si ho seber a táhni!" a druhá: "A co bych s ním asi tak dělala?"…
Holčička s chlapečkem si hrají na pískovišti. Holčička si chce hrát na maminku a na tatínka. Chlapeček řekne: "Tak mi zajdi do hospody pro pivo a dej mi pokoj."
Do ordinace vstoupí mladík a stěžuje si: "Pane doktore, já mám problémy s jazykem." Doktor vezme špachtli a povídá: "Vyplázněte si." Prohlédne studentovi jazyk, ale nic podezřelého na něm nenajde. "A jaké máte s tím jazykem konkrétně potíže?" zeptá se tedy. Mládenec odpoví: "Hrozí mi, že z něj propadnu."
Jde takhle holčička lesem a pláče. Najednou ji potká chlap a ptá se: Holčičko, copak se ti stalo? Holčička odpoví: Tatínka vyhodili z prá- ce, maminka potratila, brácha se nedostal na vysokou školu a všichni tři se mi teď zabili v autě. Jenom já jsem přežila.... Chlap si pomalu rozepne poklopec a povídá: Teda holčičko, ty máš ale dneska blbej den.
Přijde muž domů a najde manželku v posteli s jiným, naštve se a začne ho bít. Žena vidí, že je zle a aby to aspoň trošku vyžehlila, fandí manželovi: "Franto dej mu, zprava, zleva, parohama, do břicha"
"Kámoši, moje stará odešla před třemi dny do sklepa pro brambory a ještě se nevrátila." "Proboha! Co s tím budeš dělat?" "Asi si dám rýži."
Proč kanibalové zrušili zahraničním turistům víza? Protože tam stejně moc dlouho nepobudou.
Víte, co by dala většina lidí politikům? Kopačky.
Jak přesvědčíte blondýnu, aby si Vás vzala? Řekněte jí, že je těhotná.