Vtip: Víte co mají minisukně a pevné disky…

Vtip: Víte co mají minisukně a pevné disky…


Víte co mají minisukně a pevné disky společného? Krátkou dobu přístupu.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

U baru sedí chlap a vypadá velmi smutně. Vedle sebe má po obou stranách dvě nádherné ženy, z jedné strany blondýnu, z druhé strany tmavovlásku a obě se k němu pěkně mají. Chlap má na rameni papouška a když objedná vodku, papoušek jí popadne a hned vypije. Když to takhle jde několik hodin, barman už nevydrží a ptá se: "Promiňte pane, máte tady tak nádherné ženy, ale vůbec se nebavíte. A proč máte toho papouška, co tak chlastá?" Na to chlap odpoví: "Víte, to je tak. Chytil jsem zlatou rybu, hodil jsem ji zpátky do vody a mohl jsem mít tři přání. Tak jsem chtěl krásnou blondýnu, která do mě bude zamilovaná a krásnou brunetu, která by mě taky milovala. Ale to třetí přání byla chyba. Chtěl jsem mít ptáka, co hodně vydrží."
Jak utopíš ponorku plnou blondýnek? Zaklepeš na dveře…
Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na K? Krtek. Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na J? Jeho brácha. Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na Z? Zase jeho brácha.
Po řece plujou na loďce tři policajti. Loďka se převrhne a policajti se utopí. Kolik policajtů se celkem utopilo? Čtyři, dva hned a další dva při rekonstrukci.
Ožralej děda v hospodě se rozhodne, že už má dost, že už půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle. "Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dám kafe." Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezúspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtýho už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se radši domů doplazí. Plazí se ke dveřím, potichu si odemkne, převleče se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena: "Tys byl včera zas pěkně sťatej, co?" "Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..." "Ale, ráno tady byla hostinská, že sis v hospodě zapomněl svůj invalidní vozejk!"
Jaký je vztah mezi prací a mzdou v socialismu? Pracující předstírají, že pracují, a stát předstírá, že je za to platí.
Je to černé a řítí se to obrovskou rychlostí z kopce. Co je to? . . Krtek na kole.
Z posledních terénních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě. Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.
Baví se dva prognostici: "Půjde-li to takovýmhle tempem, tak každá desátá žena bude prostitutka a zbylé budou nezaměstnané!"