Vtip: Víte, jak se jmenuje nejdelší chlup...

Vtip: Víte, jak se jmenuje nejdelší chlup...


Víte, jak se jmenuje nejdelší chlup na kundě?
.
.
Odkapávač.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Muž si koupí cigarety u stánku a čte: "Kouření způsobuje impotenci."
Chvíli přemýšlí a říká: "Prosím vás, nemáte radši ty s tou rakovinou?"

Dvě blondýnky jdou lesem a jedna náhle zvolá: "Hele – jelení stopa!"

Druhá na to: "To není jelení stopa, to je vlčí stopa!"

"Ne, ne," stojí na svém první. "To je jelení stopa!"

"Kdepak," namítá druhá. "To je vlčí stopa!"

Po dvou hodinách hádání je zajel vlak.

Syn milionáře má kulatiny a otec se ho ptá: Co by si chtěl k narozeninám? Otče, já mám všechno, ja už nic nepotřebuji. Helikoptéru mám, auto mám, vilu mám, jachtu mám... Ale víš máš 20 narozeniny. Bude oslava a chtěl by sem ti něco darovat, co by tě potěšilo. Syn rozmýšlí a potom poví: Otče, chtěl by sem 10 mrtvých černochů. Je oslava, otec zavolá syna a na stromě vysí 10 černochů. Syn se na ně dívá a usmívá se. Synu, ten na levo ješte dýchá, běž za ním, možná ti chce něco říct. Syn přijde k němu, černoch si povolí smyčku a začne: Happy birthday to you.

Letí čech, indiánek a myslivec a mají skočit z letadla, jenže mají jenom jeden padák. Čech sní indiánka, vypije myslivce a skočí dolů.

Bydlí spolu babička a její vnučka. Vnučka jde do práce a připomíná babičce, která čeká návštěvu: "Babi, prosím tě pamatuj si tři věci – až přijdou přítelkyně, nabídni jim kafe, sušenky a brambůrky."

Odejde do práce a babička čeká na návštěvu. Za chvíli přijdou její stejně staré kamarádky, posadí se a kecají. Po chvíli začne babička přemýšlet: "Ježiši, co jsem vám to měla nabídnout? Aha, jo, kafe."

Tak jde do kuchyně a udělá jim kafe. Kecají dál a po chvíli zase začne babička přemýšlet: "Ježiši, co byla ta druhá věc, co jsem vám měla nabídnout? Aha, kafe."

A tak jim udělá kafe. Kecají dál a po chvíli zase babička přemýšlí: "Sakra, něco jsem vám měla nabídnout, sakra, ale co to bylo? Aha, kafe."

Tak jim potřetí udělá kafe. Bábi dopijou a začnou se loučit. Při odchodu si povídají: "Ta byla hrozná, ani kafe nám neudělala."

Když se vrátí vnučka z práce, tak se ptá, jaké bylo posezení s přítelkyněmi a jestli jim nabídla to, co si měla zapamatovat.

Babička na to povídá: "Nenabídla, ony totiž ani nepřišly."

Sedí dvě blondýnky v restauraci. Jedna si objedná kafe a její společnice hned pět káv najednou, přičemž první čtyři vylije do květináče.

"Prosím tě, co blbneš?" ptá se jí druhá nechápavě.

"Ale, četla jsem v Ženě a život, že každé páté kafe je proti rakovině!"

Chlápek spěchá na jezdících schodech a při to druhému šlápne na nohu. Po pár krocích si to rozmyslí a vrátí se….

Přijde voják k odvdou a nechce se mu na vojnu, tak se to rozhodne uhrát na zrakové problémy a povídá odvodní komisi:

"Vidíte toho pavouka na zdi? Tak já ho nevidím..."

Policajt řídí křižovatku a tu spatří auto s podivným nákladem. Zastaví ho a vidí, že na zadním sedadle sedí dvě opice, proto říká šoférovi: "Pane řidiči, to takhle nejde, tak se producírovat se zvířaty, jeďte s nimi do ZOO, ano!?" Na druhý den se situace opakuje. "Říkal jsem vám přece včera, že máte jet do ZOO, vy si teda nedáte říct." Řidič s úsměvem odpovídá: "Děkuji, pane policajt za dobrý tip. Moc se jim tam líbilo a teď jedeme na pláž."