Vtip: Víte, jak vzniká déšť? Chuck Norris...

Vtip: Víte, jak vzniká déšť? Chuck Norris...


Víte, jak vzniká déšť? Chuck Norris jde na malou.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Učitel: "Kdy se píše čárka?"
Žák: "Když číšník přinese pivo."

Česká tabule je důležitá tím, že ji vyvážíme učitelům do zahraničí.

Ze žákovské knížky: "Švihá mě pravítkem přes zadek a dělá si srandu, že jsem hezká."

Jaké písmeno je po A?
.
.
Všechna.

Skotský turista byl na návštěvě v Praze a v jedné z hlavních ulic ztratil kovovou pětikorunu. Ihned to šel nahlásit na policii. Tam s ním sepsali protokol a sarkasticky ho ujistili, že do pátrání zapojí celý policejní aparát a aby se přišel za tři dny zeptat.

Třetí den prochází Skot tou ulicí, kde ztratil tu pětikorunu, a udiveně zírá, jak je celá ulice rozkopaná. Přeskakuje jámy, přelézá hromady hlíny a libuje si: "Tedy všechna čest, to se jim musí nechat, ale uměli to vzít pořádně do ruky!"

Přijde takhle chlápek do baru, na rameni má takovou větší opičku. Objedná si panáka, opička seskočí a začne pobíhat po baru. Vyskočí na pult, sáhne do misky s olivami a pár jich sní, pak se vrhne na plátky citrónu a nakonec vyskočí na kulečníkový stůl a nacpe si do pusy jednu kouli a celou ji spolkne. Barman nevěřícně zírá a povídá:
"Sakra, člověče, viděl jste to? Ta opice spolkla kulečníkovou kouli!"
"To mě nepřekvapuje," odpovídá chlápek, "ten malý mizera sežere všechno, co mu přijde do ruky. Nebojte, za všechno zaplatím."
Chlápek dopije, zaplatí drink i všechno ostatní a odejde. Za čtrnáct dní se v tom baru objeví zase i s tou opičkou. Zase si dá panáka a opička začne běhat po baru. Vyskočí na pult, sebere tam z dortu třešni, strčí si ji do zadku, zas ji vytáhne a sní. Barman je znechucen a říká chlapovi:
"Ta vaše opice si strčila třešeň do zadku, pak ji vytáhla a spolkla."
"To mě nepřekvapuje. Pořád žere všechno, co mu přijde do ruky, ale od té doby, co spolkl tu kulečníkovou kouli, si všechno nejdřív změří!"

Miluje se policajt s manželkou a ta při tom strašně vzdychá. Policajt se jí tedy ptá: "Tebe to snad bolí?"

Žena na to: "Ne, právě naopak!"

Policajt: "Ílob?"

Když jsem se pozdě v noci vracel z hospody, našel jsem dvířka v plotě uzamčena, rozhodl jsem se nejprve přehodit své dva jezevčíky, a poté přelézt sám. Když jsem takto přehazoval již jedenáctého jezevčíka, teprve jsem si všiml, že se mi dírou pro slepice zase vracej.

Potkají se dva kamarádi:

"Nepřišel bys s manželkou na grupensex?"

"A co se tam dělá?"

"Vyměňují se manželky."

"Tak to přijdu. Tu svoji bych vyměnil za láhev slivovice."