Vtip: Víte jak zabít nejvíc much jednou...

Vtip: Víte jak zabít nejvíc much jednou...


Víte jak zabít nejvíc much jednou ranou?? Dejte facku somálskému dítěti.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

V Moskvě stojí dlouhá fronta lidí na maso, když jeden z čekajících mužů už to nevydrží a začne nahlas kritizovat systém. Podezřele oblečený člověk, který postával nedaleko, k němu přistoupí a povídá: "Soudruhu, podívej, za starých časů kdyby si někdo nahlas stěžoval jako ty, tak bych ho... " a rukou naznačí pistol namířenou na mužovu hlavu. Když muž přijde domů bez masa, ptá se jeho žena: "Co se děje, došlo maso?". "Je to ještě horší," povídá muž. "Už jim došly i náboje".

Rom dělá autoškolu (třeba na kamion) a prolítne křižovatkou, ani se nerozhlédne. Instruktor se na něj strachy podívá a povídá mu:
"Víte co tam bylo za značku?"
"Hliníková? Vrátíme se?"

Před vstupem do poslanecké sněmovny je nutné odložit všechny bodné a střelné zbraně, zejména špendlíky, aby jimi někteří chuligáni nemohli budit přítomné poslance.

Zkáza Titaniku nebyla vinou nárazu do ledovce. Titanic narazil do loďky, ve které rybařil Chuck Norris.

"Ty peníze mě pálí v rukou," svěřuje se příteli ruský barman.

"Černý obchod?"

"Ne, tržba za pálenku."

Doktor k pacientovi:
"Rentgenový snímek páteře ukázal, že máte zlomený krční obratel.
Ale nemusíte mít strach, už jsme to spravili ve Photoshopu..."

Přijde cikán na úřad práce.

"Co byste mohl dělat?"

"Mohl bych kopat kanály."

"A co ještě jiného?"

"Mohl bych také nekopat!"

Kuřák marihuany přijde po smrti do nebe. A jak se tak prochází mezi obláčky, potká anděla a ptá se ho: "Andílku, kde si tu můžu zapálit jointa?" Anděl na to: "Ale, co tě vede, takové věci u nás nemáme." Kuřák si řekl, že když si nemůže v nebi zapálit, půjde radši do pekla. V pekle kouká, konopí tam roste do výšky i hned začal sklízet. Ubalil si půlmetrového jointa a ptá se kolemjdoucího čerta: "Čerte, nemáš oheň?" Čert odpoví: "U nás takové věci nemáme." "Jak to? Máte v pekle marjánku, a oheň ne?" "No vždyť vidíš, kdybychom měli oheň, to by tu bylo nebe."

"Co nevím, to si vymyslím, od toho jsem novinář."