Vtip: Víte, kdy to začíná být s vaší…

Vtip: Víte, kdy to začíná být s vaší…


Víte, kdy to začíná být s vaší hmotností povážlivé? Když vás začnou členové Greenpeace tahat z pláže do moře.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chlapci z Kobry 11 se nebojí ničeho, jen Chucka Norrise!

V praxi byly úspěšně použity pouze dva typy nadzvukových dopravních letadel, první je Concorde a druhý je šlapací vzducholoď Chucka Norrise.

Jednou pozdě v noci se Pepíček probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky. Vyhrabal se z postele a vydal se do předsíně. Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly a v koupelně se rozsvítilo. Pepíček tedy zatočil do koupelny a tam narazil na tatínka, který si zrovna sundaval prezervativ. "Tati, co to děláš?" Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne. Nakonec vykoktal: "Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši." Pepíček se na tatínka zmateně podíval a říká: "Ale co to děláš? Ty je šukáš?"

Baví se na základní škole dva kantoři, jak vysvětlili pubescentům škodlivost marihuany na člověka. První říká:

"Namaloval jsem na tabuli velký a pak malý kroužek a vysvětlil jsem jim, že je to jejich mozek před trávou a po trávě, úspěšnost byla 60%!"

Druhý kantor povídá: "To já taky namaloval dva kroužky, nejprve ten malý a pak ten velký a vysvětlil jsem jim, že ten malý je jejich anální otvor před trávou a ten druhý je ten samý anální otvor po návratu z kriminálu. Úspěšnost byla 99%!"

K lůžku mladé matky přichází sestřička, nese velikou kytici růží a oznamuje: "Tak, maminko, přišel tatínek. Můžu ho vpustit?"

"Jé, jenom to ne," rozklepe se rodička, "vždyť má každou chvilku přijít manžel!"

Jak poznáte, že vám někdo obletoval ženu?
Je celá špinavá od cínu.

Policajt zastaví blondýnku venčící v parčíku psíka:" Slečno, jak to, že ten pes nemá košík ???...tak to bude za pět set." Blondýnka odpoví:" Ale my nejdeme nakupovat !" Strážník se začervená:" Aha, tak to jsem nevěděl, pokračujte..."

Povídá dcera otci:

"Dej mi osmdesát korun! Můžu udělat dobrej obchod!"

"Cože?"

"Za osmdesát korun se můžu podívat na film, kterej stál 200 milionů!"

K zpěvačce Iloně Czákové přiskočí při koncertu maskovaný muž a zabodne jí dýku do břicha. Czáková procítěně zpívá: "Zavři oči, když se červenám..."