Vtip: Víte, proč blondýnka hází za sebo...

Vtip: Víte, proč blondýnka hází za sebo...


Víte, proč blondýnka hází za sebo popcorn, když jde po přechodu? . . Krmí zebru...

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Profesor biologie končí přednášku slovy: " A tento akt je býk schopen zopakovat až 30 x za den. Nějaké dotazy?" Přihlásí se jedna dívka a prosí ho:" Pane profesore, mohl byste to zopakovat ještě jednou, ať to slyší i studenti v zadních řadách?" Ale jistě. Profesor to zopakuje. Na to se přihlásí student v zadní řadě a ptá se: "Pane profesore a to ten býk ten akt opakuje pořád se stejnou krávou?" A pan profesor odvětí:" Samozřejmě, že ne!!!" " A mohl byste to zopakovat pro studentky v předních řadách?!
Jede fekální auto, které řídí starý zkušený pracovnik. S ním jede mladý učeň. Dojedou k žumpě, nahodí hadici, zapnou sání a odčerpávají. Najednou se něco zasekne. Starý zkušený pracovnik neváhá, vyleze na cisternu, otevře poklop od nádrže a ponoří se tam. Za chvíli se vynoří a křikne na učně: "Kladivo!" Učeň podá kladivo, mistr se nadechne a znovu se ponoří. Zevnitř se ozývají rány, za chvíli se mistr zase vynoří: "Klíč sedmnáctku!" Učeň podá klíč, mistr se znovu potopí, zevnitř nějaké zvuky, za chvíli se opět vynoří a křikne: "Kombinačky!" Učeň podá kombinačky, mistr se ponoří, za chvíli vyleze, něco zapne a sání opět funguje. I otře si zkušený hovnocucař špínu z tváře, podívá se na mladíka a říká: "Vidíš, mladej, koukej se učit - nebo budeš celej život jen podávat nářadí!"
Ředitel propouští sekretářku a aby jí to co nejvíce osladil, nařizuje na personální, aby jí vystavili co nejhorší posudek a napsali tam, že v pracovní době kouří, pije a podobně. K jeho překvapení je okamžitě po odchodu přijata jinde za mnohem vyšší plat.Nedá mu to a jde zjistit proč. Po návratu vletí na personální a huláká: "To neumíte ani pořádně česky - pije se píše s měkkým i!"
U jedné paní zazvoní telefon ..... zvedne ho a ze sluchátka se ozve: To snad není možní já vyhrál ve sportce vezmaš si mne ? A pani odpoví: Ano jistě samozřejmě . . . . . a kdo volá?
Rodiče nečekaně vejdou k synovi do pokoje a vidí, jak stojí uprostřed místnosti v latexovém oblečku a mlátí se bičem. Rychle zavřou dveře a bezradně na sebe koukají. Pak otec konečně promluví: "Seřezat ho asi nemá smysl,co?"
Jde chlap okolo blázince a slyší, jak blázni volají: "Třináct, třináct!" Podívá se dírou ve zdi a jeden z nich mu vypíchne oko. Z blázince se ozve: "Čtrnáct, čtrnáct!"
Nad džunglí pravidelně přelétá dopravní letadlo.Otec – kanibal poučuje děti: "Když ten pták náhodou spadne, tak se jí jenom ten vnitřek!"
Chuck Norris dokáže ze světlušky vymáčknout 100 wattů.
Nevím, co je to za podivný bug, ale quest "Najít si přítelkyni" se mi automaticky nastavil na nejvyšší možnou obtížnost.