Vtip: Voják posílá z vojny balíček staré...

Vtip: Voják posílá z vojny balíček staré...


Voják posílá z vojny balíček staré babičce granát. A píše: "Babi, když zatáhneš za ten provázek, dostanu tři dny dovolené."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé:
Lišák jel s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou a kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...

Rybář chytí zlatou rybku a ta mu povídá:
"Rybáři, pusť mě a já ti splním 3 přání."
A on říká:
"Jó, ty mi splníš 3 přání a já budu hlady, ne?"

Rodiče mají dvě děti – jednoho pesimistu a druhého velkého optimistu. Na Vánoce chtějí rodiče děti vyzkoušet. Pesimistovi vykoupí obchod s hračkami a optimistovi dovezou do pokoje kopu koňského hnoje. Zazvoní na zvonec a děti běží do pokoje podívat se na dárky. Z pokoje pesimisty se ozývá pláč. "Tolik dárků,všichni mi budou závidět, hračky se budou kazit a tolik baterek do nich." Z pokoje optimisty se ozývá smích. Když přijdou do pokoje, optimista se přehrabuje v hnoji a říká: "Tolik hnoje, to tu musí být někde koník!"

Jednomu chlapíkovi kradli děti v noci melouny. Jednou se naštval a na pole dal tabulku s nápisem:

"Jeden meloun je napuštěný kyanidem."

Ráno nechyběl ani jeden meloun, ale na tabuli bylo dětskou rukou dopsané:

"Nyní jsou ty melouny dva!"

Pilot zabloudí a poslední co ho napadne přiletí k nějakému mrakodrapu a křičí na lidi v kanceláři. "Kde jsem ?" Odpověď zní : "V letadle". Aha a tak to bude dva kilometry doleva. Přistane a letuška mu povídá "jak jsi to podle té odpovědi mohl poznat ? " A on "no to mohlo být jen servisní středisko Microsoftu a to už jsem pak věděl ".

"Paní Novotná, myslela jste někdy na rozvod?"

"Ne, jenom na vraždu!"

Jdou dva maníci po silnici, když co nevidí – předjíždí je někdo na motorce a nemá hlavu. Podiví se tomu a jdou dál. Za chvíli zase – jezdec bez hlavy. To už se jim zdá nějaké divné. Když se to stane potřetí, jeden povídá: "Hele, neměl bys dát pryč tu kosu?"

Jednou takhle na letišti čeká letadlo plné lidí na posádku. Konečně se kapitán i druhý pilot objeví. Oba vypadají, že jsou slepí. Kapitán před sebou ťuká bílou holí, naráží do sedadel. Druhý pilot drží na vodítku slepeckého psa. Oba mají na očích velké černé brýle. Cestující si zpočátku myslí, že jde o nějakou recesi, ale když oba dva piloti dojdou do kabiny, začne se nálada v kabině měnit. Když naskočí motory, lidem začíná docházet vážnost situace. Pár se jich začíná modlit. Letadlo se pomalu dává do pohybu. Hluk v kabině také nabývá na intenzitě. Jak se letadlo blíží ke konci startovní dráhy, hlasy jsou stále více hysterické. Když už zbývá jen pár metrů, panika propukne naplno v ohlušujícím jekotu. Letadlo se odlepí od země na posledním metru startovací dráhy.
V kabině říká druhý pilot kapitánovi s úlevou v hlase:
"Šéfe, bojím se, že jednoho dne ti lidé nezařvou a bude po nás."

Jaký je rozdíl mezi veselým a smutným paroháčem? Veliký. Ten veselý o tom ještě neví.