Vtip: Vy jste se vrátil z dovolené tak...

Vtip: Vy jste se vrátil z dovolené tak...


"Vy jste se vrátil z dovolené tak krásně opálený!
Ale čím to, že máte pravou ruku úplně bílou?"
- "To je tím, že jsem ji musel mít neustále v kapse a držet peněženku!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chuck Norris dokáže svým kopem s otočkou zabít i Vesmír!

Policajt zastaví sedláka a povídá: "Co to vezeš, sedláku, na tý káře?" "Ále, to je banánová šťáva" "A můžu ochutnat?" "No jistě, jen si poslužte!" "Fůůůůj, vždyť je to koňská moč!" "Hyjóóó Banáne...!"

Mladá žena přistihne svého manžela in flagranti s milenkou. Oslepená žárlivostí se rozkřičí: "Správně mi moje máma říkala, že jsi z těch chlapů, kteří každou ženskou hned zatáhnou do postele...! A ty, mami, ty na mě nečum! Taky jsi mě nasrala!"

"Paní kolegyně, cestovala jste někdy stopem?" "Ale ano, dokonce dvakrát. Prvně, to jsem ještě byla svobodná, mi zastavil muž, který se pak stal mým manželem." "A podruhé?" "To jsem už byla vdaná. Ale hned nato jsem se rozvedla."

Jeden misionář přijel do střední Afriky a usadil se u jednoho kmene. Strávil tam více než rok. Učil je číst a psát a seznamoval je s křesťanskou vírou. Obzvlášť zdůrazňoval sexuální čistotu a upozorňoval na zlo hříchu.

Jednoho dne porodila žena jednoho muže z rady starších bílé děcko. Vesnici to šokovalo a náčelník šel jménem všech promluvit s misionářem: "Varoval jsi nás před zlem sexuálních hříchů, ale černá žena našeho kmene porodila bílé děcko. Ty jsi jediný bílý muž, který kdy do této vesnice vstoupil. Není potřeba být geniální, aby si jeden srovnal, co se tu stalo!"

"Ale ne, to se moc pletete," ujišťuje ho misionář. "To, co se zde stalo, je výjimečná, ale přírodní zvláštnost. Říká se tomu albinizmus. Podívejte se na vaši pastvinu. Pole plné bílých ovcí, a přesto je mezi nimi jedna černá. Příroda tohle občas udělá."

Náčelník chvíli přemýšlí a pak povídá: "Hele, dohodneme se. Ty nebudeš nikde mluvit o té černé ovci a já zase pomlčím ohledně toho děcka!"

Tvoje máma je jako záchod: tlustá, bílá a smrdí jako hovno.

Chuck je častým dárcem krve pro červený Kříž. Jen ne své vlastní.

Přijde paní k psychiatrovi a povídá: "Představte si, pane doktore, když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí ...............sakra, doktore, kde jste?

Z rozhovoru ministerských úředníků: "Nevíš, proč vždycky, když je náš Špidla v televizi, ho hlasatelka znovu a znovu představuje, znovu a znovu je na obrazovce napsaný, jak se jmenuje - vždyť ho přece celej národ moc dobře zná?!"
"Tuhle záhadu ti klidně můžu vysvětlit. Ona mu totiž spousta lidí nemůže přijít na jméno."