Vtip: Nová vyjmenovaná slova

Vtip: Nová vyjmenovaná slova


Vyjmenovaná slova po "z": Brzy, jazyk, nazývat se, letiště Václava Havla.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chlápek chce sbalit kočku. Pozval ji do restaurace. Ona si dala drahé jídlo, drahé pití. Chlápek si v duchu říká, že ty peníze zvládne, alespoň to bude stát za to. Pozvala ho domů. Chlápek se šel vykoupat a připravit se na to. Když vyšel z koupelny, uviděl ji zase jíst.

"To musíš tak moc jíst?"

"Samozřejmě, já takhle vždycky žeru, když mám menstruaci!"

Povídají si dvě blondýnky. "Včera při tom výpadu proudu jsem uvízla ve výtahu na celé tři hodiny!", stěžuje si první. "Mně to povídej," na to druhá, "já jsem uvízla na eskalátoru…"

Proč je netopýr v mikrovlnce?
.
.
Poslouchá hudbu.

Apoštolové byli televizní hlasatelé.

Co řekne rasista, když srazí černocha?

Trefa do černého.

Archeolog potká v nově objevené egyptské pyramidě kostru a dlouho na ni s vyvalenýma očima zírá. Chodící mrtvola ho chvíli napodobuje a pak se rozčílí: "Co čumíte?! Chci vidět, jak budete vypadat vy za tři tisíce let!"

Malý synek se ptá tatínka, co je to kapitalismus. Tatínek chvíli přemýšlí a pak začne povídat: "Já jsem živitel rodiny, chlapče, já budu "kapitalista". Tvoje matka se stará o rodinné finance, budeme jí říkat "vláda". My jsme tvoji rodiče a tak se staráme o tvoje potřeby… tedy ty budeš "lidi". Služebná… no budeme jí říkat "pracující třída". Tvůj malý bratříček bude… ehmm… "budoucnost". Přemýšlej o tom, synku a zítra si popovídáme."

Na srazu podnikatelů - při bále vstoupí na jeviště konferencier a povídá:
"Ztratila se zde velmi cenná peněženka z platiny, nálezce dostane pět tisíc dolarů."
Ze sálu se ozve: "Dám šest."

Říká pan Novák manželce: "Tak si představ, že náš synáček se mi hrabal v peněžence!" "A jak víš, že jsem to nebyla já?" "Nechal mi tam alespoň nějaké drobné!"