Vtip: Vykračuje si jeden pán po…

Vtip: Vykračuje si jeden pán po…


Vykračuje si jeden pán po palubě v ženské sukni, v botách s vysokým kramflíčkem, sněhobílé blůzičce s fižím a s kabelčičkou. "Ty ses snad zbláznil!" chytne ho za ruku přítel. "Co je s tebou? Na co ta maškaráda? Stěží jsem tě v tom poznal …" "Hlupáku," šeptne mu přestrojený muž, "copak ty nevíš, že když se něco stane, tak se z lodi zachraňují nejdřív ženy a děti?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Na policii přišlo udání, že katolický kněz, protestantský pastor a rabín hráli ferbla. Při výslech farář zapíral houževnatě a odvolával se svědectví všech svatých. Pastor přísahal při Spasiteli, ža ani ferbla hrát neumí. Konečně došlo i na rabína. "Tak co?", ptá se policejní komisař, "hrál jste ferbla?" Rabín pokrčí rameny: "Jak jsem mohl sám hrát ferbla?"
"Co jste mi to poslal za žvást?" zlobí se na pisálka nakladatel. "To není žvást, ale kouzelnická kniha." "Vážně? A co je v ní podle vás kouzelného?" "Už první řádek začíná kouzelným slůvkem – Prosím…"
Když se zaváděla nová technologie Plug&Play, tak se vyskytla tisková chyba - správně má být Plug&Pray.
"Potopa musí bejt," pravil dědeček. "Jinak by mi nezvlhly cigarety a já bych umřel na rakovinu!"
Námořník v restauraci: "A tohle je co?" Číšník: "Prosím polévka." Námořník: "Tisíc rohatých! Dvacet let se plavím v polévce a ani o tom nevím."
Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: "Děti, chtěla bych vám povídat..." Děti po ní začnou házet papírky a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ze třídy a utíká k řediteli. Ředitel ji pozorně vyslechne: "Paní učitelko, já vás chápu, ale víte, jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a potom začít vykládat. Předvedu Vám to." Jdou ke třídě, ředitel rozkopne dveře třídy a zakřičí pozdrav: "Čau koťata!" "Ahoj říďo!" odpoví sborem třída. "Dokážete natáhnout prezervativ na glóbus?" A co je to glóbus?" "Právě to vám teď vysvětlí nová paní učitelka!"
Když jde Chuck Norris kopat brambory, tak zásadně kopem z otočky do hlavy.
Před učitele hudby předstoupil žák Honza, otevřel houslové pouzdro a z něho vypadl samopal. "Propána," zaječel Honza, "táta je s houslemi v bance..."
V jednom blázinci se zas ráno ptá doktor: "Pane Kudláček, jak se dneska cítíte?" "Já nejsem žádný Kudláček, já jsem Napoleon!" "Ale ale, a kdo vám to řekl?" "Bůh mi to řekl!"A z vedlejšího pokoje se ozve: "To není pravda, nic takového jsem neřekl!"