Vtip: Žena si v obchodě vybírá vysokou…

Vtip: Žena si v obchodě vybírá vysokou…


Žena si v obchodě vybírá vysokou skříň.Prodavač se ptá: "To máte tak vysoký strop?""Ne, souseda."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jde ženská večer opuštěným parkem a najednou proti ní chlap s rozpřaženýma rukama. Ženská se strašně lekne a myslí si: "On mě chce určitě znásilnit, pane Bože, co budu dělat, no tomu se už nevyhnu, nikdo tady není, musím se s tím smířit."Chlapa si prohlédne, vidí, že má na sobě špinavé montérky, tak si pomyslí: "Já mám novou bílou blůzku, on by mi ji určitě roztrhal a zašpinil, tak si ji radši sundám sama."A udělá to. Chlap už je docela blízko a ženskou ještě napadne: "No podprsenku mám taky bílou a byla drahá, tak si radši sundám i ji, abych předešla zničení."A svlékne si i podprsenku. Mezitím k ní chlap dojde, pořád ty rozpřažený ruce, a řekne: "Uhni, štětko, nesu sklo."

Krupica byl na slunečném Jadraně, když mu pošta doručila telegram od manželky: - Mám zrýt zahradu a vysadit jahody? Krupica sa zamyslel, potom odtelegrafoval: - V zahradě nic nedělej, mám tam zakopané zlato. Druhý den dostal Krupica další telegram: - V noci nám rozkopali zahradu. Co mám dělat? - Vysaď jahody.

Manželka přistihne večer svého manžela v ložnici, jak sedí u nočního stolku a půlí viagru.

"Ale ty můj broučínku, to si musíš vzít celý prášeček, aby nám to fungovalo víš?"

"Já vím, ale dneska ti chci dát jen pusu…"

Jaký je rozdíl mezi bowlingovou koulí a blondýnkou?
1. Do bowlingové koule dáte jen 3 prsty.
2. Nemůžete nacpat blondýnku do bowlingové koule.
3. Žádný - obě jsou kulaté a mají tři otvory.

U soudu:
"Svedl vás, slečno, obžalovaný pod slibem manželským?"
"Ale ne, ctihodný soude, pod jabloní."

Starý pán v Miami telefonuje svému synovi do New Yorku: "Nerad ti kazím den, ale… musím ti říci, že já a tvoje matka se rozvádíme, 45 let trápení stačilo…"

Syn: "Tateleben, co to povídáš?!"

Otec pokračuje: "Nemůžeme si už stát bok po boku, každý jsme nešťastný, a já jsem celý nešťastný, už jen když o tom mluvím, tak to prosím zatelefonuj své sestře," a zavěšuje.

Syn telefonuje sestře. Ta u telefonu hystericky: "Krucinál, oni se rozvádějí? To nedopadne dobře!" a jen co domluví s bratrem, okamžitě volá otci.

"Vy se nesmíte rozvést, nedělejte nic, dokud nepřijedu, volala jsem bráchovi a oba přijedeme zítra… do té doby nic nepodnikejte, slyšíš mě?!" křičí a zavěšuje.

Starý pán položí telefon, obrátí se k manželce a usměje se: "Beseder, naše bubele přijedou na pesach a zaplatí si letenky."

Hledá se pes. Nálezce dostane dvě porce guláše.

Interview s rolníkem, který sestřelil americký vrtulník Apache:- Letěl mi nad hlavou. Zamířil jsem, vystřelil a sundal ho. Vzápětí letěl další. Zamířil jsem, vystřelil a sundal i toho. Pak mi ale došly náboje, a vrtulníky pořád lítaly a lítaly...

Na nástupu:"Vojsko. Jsem váš nový velitel. Podplukovník Kotek. Pro koktavé – Čenda!"