Vtip: Ona> Jakou máš rád barvu…

Vtip: Ona> Jakou máš rád barvu…


<ona> Jakou máš rád barvu?

<on> Modrou.

<ona> A jaký odstín?

<on> #63a7ff

<ona> Jéé, ten je krásný… jako obloha…

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Letí letadlo nad oceánem a nějak divně manévruje, lítá ze strany na stranu, nahoru, dolů. Z kontrolní věže se s ním spojí: "Tady věž, je tam hlavní pilot." "Hlavní… hik… pilot leží na… hik… přístrojové desce… hik… opitý." "Tak bych chtěl druhého pilota." "Druhý pilot… hik… je na mol… hik… je v uličce." "Tak aspoň navigátora, ať vím, co se děje." "Ten sedí… hik… vzadu a je taky… hik… totálně opitý." "Proboha, a s kým to mluvým?" "Tu… hik… autopilot!"

Soud se ptá chyceného pytláka…"a ještě stále chcete tvrdit, že jste šel do lesa původně spáchat sebevraždu a kulka, kterou jste se netrefil, čirou náhodou trefila dvanácteráka?"

"Pane, chcete ten film vyvolat na počkání?"

"Jo."

"A chcete počkat týden nebo měsíc?"

Hráč, který plivl na hlavu hlavnímu rozhodčímu, se hájil slovy: "Viděl jsem v jeho vlasech blechu, tak jsem se ji snažil sestřelit..."

Majitel stáje kritizuje žokeje: "To jsi v cílové rovince nemohl být rychlejší?"

"To mohl, ale musím tam být zároveň s koněm!"

Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře."Pane doktore, mám jedno přání. Napište mi pak, že jsem umřel na AIDS."
"Pročpak, vždyť máte přece rakovinu?"
"Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne."

Šéf jednou po čase prochází podnikem a namátkově kontroluje jednotlivá oddělení. V jedněch dveří se zastaví, chvilku znechuceně zírá dovnitř a poté káravým hlasem říká: "Giovanni – toto je "oddělení pro styk s veřejností", ne "oddělení pro pohlavní styk s veřejností"!"