Vtip: Ptá se malý chlapeček: Tati…

Vtip: Ptá se malý chlapeček: Tati…


Ptá se malý chlapeček: "Tati, jak jsem se dostal na svět?"

"No, tak dobře, synu, beztak jsme si o tom jednou museli promluvit. Táta se s maminkou seznámil v chatovací místnosti. Později se spolu sešli v cyber café a na záchodě si maminka downloadovala pár dat z tatínkova Memory sticku. Když táta dokončil uploadování, zpozoroval, že předtím neinstalovali žádný firewall. Bohužel už bylo pozdě na stisknutí CANCEL nebo ESC a okno ‚Chcete opravdu uploadovat?" jsme odstranili hned na začátku v ‚Možnostech" pod ‚Nastavením" v menu. Maminčin virusový scanner už dávno nebyl updateovaný a s tátovým blasterwormem si neporadil. Stiskli jsme tlačítko ENTER a mamka dostala zprávu: Odhadovaný čas stahování – 9 měsíců…"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Baví se Sněhurka a Ježibaba, kam na vejšku. Tak Sněhurka: "Já půjdu na ekonomku. Tam nebudu nejhezčí, ale budu nejchytřejší!" "To já půjdu na matfyz", na to Ježibaba, "tam sice nebudu nejchytřejší, ale budu nejhezčí!"

Sedí žena u gynekologa a čeká na výsledky vyšetření.
"Mám pro vás dobrou zprávu, paní Novotná," začne doktor.
"Ale já jsem slečna Novotná!"
"V tom případě mám pro vás špatnou zprávu."

"Dobrý den, pane doktore, já mám asi chřipku."
"Tak co sem lezete, chlape, ještě ji od vás chytnu!"

Proč blondýnka kupuje každý rok na Vánoce nový umělý stromek?

Protože ho pokaždé vyhodí.

Chlastá Čech a Japonec. Po nějaké době se pohádají, Japonec natáhne ruku, udeří a Čech padne k zemi. Po pěti minutách se Čech probudí a ptá se Japonce jak to udělal. Japonec: "To bylo naše kung-fu".

Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou. Japonec natáhne ruku, udeří a Čech zase padne k zemi. Po hodině se Čech probere a ptá se jak to udělal. Japonec: "To bylo naše karate".

Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádají, Čech vstane a udeří ho. Po 3 měsících Japonce propustí z nemocnice a když se potkaj v hospodě tak se ho Japonec zeptá jak to udělal. Čech: "To bylo taky vaše, hever od Mazdy!"

"Dovedl jsem si do bytu pravého afrického lva."

"A co sousedi?"

"Jací sousedi?"

"Má láska k tobě je křišťálově čistá, budu tě milovat až do smrti," šeptá jí do ouška. "Kolik hodin že ti ještě podle doktorů zbývá?"