Vtip: Pepíčkovy zoubky

Vtip: Pepíčkovy zoubky


"Maminko, děti ve škole mi říkají, že mám velké a špičaté zuby."

"Ale Pepíčku, přece by jsi jim nevěřil! Vždyť ty máš zuby jako perličky! Ale teď už prosím běž do pokojíčku, aby jsi nám tu nepoškrábal podlahu."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Nejnovější sociologické průzkumy potvrdily, že nejoblíbenější fantazií ženy jsou dva muži najednou.
Jeden vaří a druhý uklízí.

Chuck Norris jde do baru pro holky, dá si nějakou do kalhot a ta mu potom kouří.

Náčelník má s policajty hodinu fyziky: "Víte, proč vlak na kolejích drncá?" a pokračuje: "Rozebereme si problem: Vlak, to je vlastne lokomotiva a vagony. Vagony se jenom vezou, takže je zanedbáme. Zbýva nam lokomotiva – to je vlastně motor a kola, zbytek je nepodstatný, ten zanedbame. Po kolejích jedou jenom kola, takže motor taky zanedbáme. Kola si zjednodušíme na jedno kolo, a to je vlastne kruh, že. Kruh, to je Pi Er na druhou. Pi je konstanta, tu zanedbáme a zůstalo nám Er na druhou, což je čtverec. A co dělá čtverec, kdyz se otačí ? Drncá !!!"

Rodiče šli večer ven a synátorovi pustili z gramofonové desky pohádku do sluchátek. Když se vrátili našli dítě jak buší hlavou do zdi a hystericky křičí: " Chci… chci… chci… chci…" Rodiče mu sundají sluchátka a slyší: " Chcete slyšet pohádku krrr… Chcete slyšet pohádku krrrr… Chcete slyšet pohádku krrr...

Chlapec s dívkou:
"Podívej, padá hvězda, rychle si něco přej a ono se ti to splní."
"Já bych si přála, ale s takovým troubou jako ty bych se toho nikdy nedočkala!"

Starý opičák se vrátí celý schvácený do tlupy.

"Co se ti proboha stalo?" ptají se ho ostatní.

"Ale nic, měl jsem rande se žirafou."

"A co?"

"No, to bylo samý: dej mi pusu, strč mi ho tam, dej mi pusu, strč mi ho tam…"

Džunglí kráčí houslista, který se ztratil. Najednou se před ním na mýtince objeví lev. Houslista se vyděsí, ale není kam utéct. Zkusí zoufalou možnost. Vytáhne housle a začne hrát. A opravdu, lev se zarazí, zaposlouchá se do muziky a usne. Houslista se potichu vytratí. Za chvíli se zarazí a kouká, párr metrů před ním přes cestu leží dlouhá krajta. Tak nelení a začne hrát. Hadi sice neslyší, ale zato dobře vidí a šmidlání smyčce krajtu také uspí. Když po chvíli zablokuje houslistovi cestu tygr, chlápek už chladně vytáhne housle a začne hrát. Jenže tygr se na něj překvapivě vrhnul a zakousl ho. Jak si tak na něm pochutnává, pach krve přilákal lva. Ten tygrovi povídá:

"Jejda, a není ho škoda? Tak krásně uměl na ty housle hrát…"

A tygr si tak dá přední pracku k uchu a volá:

"Heh, říkals něco? Blbě slyším!"