Vtip: Výběr husy

Vtip: Výběr husy


Manželka: "Mají pěti až osmikilové husy. Jakou mám koupit?"

Manžel: "Rozhodně tu pětikilovou, víš přece, že mi lékař nařídil lehčí dietu."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Běží zajíc po lese a křičí:"Vlk je buzerant, vlk je buzerant!"Střetne ho líška a povídá mu:"Tak neslušně mluvíš a ještě ti teče mlíko po bradě!"Zajíc na to:"Vlk je buzerant, vlk je buzerant!"

Motorkář se za jízdy chlubí kámošovi na stroji vedle něj: "Na tuhle mašinu se baby přímo lepí…"

V tu chvíli projedou v rychlosti přechod. Kamarád povídá: "To vidím, tahle babka už to asi nerozdejchá…"

Karel Hlaváček psal Pozdě k ránu, ale psal to v jakoukoliv denní hodinu.

Muž a žena se srazí v autech. Bouračka je ošklivá. Obě jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo. Když se vysoukali z aut, povídá žena muži:
"Tak vy jste muž, to je zajímavé.Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zranění nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti."
Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!"
Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí."
Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět žene. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou.
Ten se jí zeptal: "Vy nebudete?".
Načež mu odpověděla: "Ne. Jen počkám na policii."

Kniha: "O čem sním…" zaznamenala nečekaný úspěch. První vydání je již zcela rozebrané. S druhým tedy Andrej zamířil urychleně do vazby.

Učitelka k žákovi:,, Časuj nám sloveso chodit!"

,, Chodím… chodíš… chodíme…"

,, Rychleji!" popídne ho učitelka.

,, Běžím… běžíš… běžíme…"

Přijde děda k doktorovi a že se jim s babkou blíží nějaký výročí. Děda že je jako čipernej dost ale babka za moc nestojí, tak pro ni potřebuje nějaký užívání aby si mohli večer dopřát. Doktor mu něco dá a děda vypadne. Při večeři to babce flákne do čaje, pak se zalekne, že babka by mohla být o dost lepší a tak si taky zavdá. Večer v posteli se babka pořád vrtí až se najednou otočí a povídá: Dědku, já mám takovou chuť na chlapa! A děda odpoví: Víš, že já taky!