Vtip: Tak co, už ti ta tvá nová…

Vtip: Tak co, už ti ta tvá nová…


"Tak co, už ti ta tvá nová známost z ICQ poslala fotku?"

"Jo, ale vůbec není o co stát. Je tak hnusná, že když na ni kliknu, tak se mi zapíná firewall."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Příde dcera domů a říká: - Mami já se cítím jako slunečnice. - Co, za sluníčkem, za sluníčkem, děvče?- zeptá se matka - Ale né! Jsem plná semene!

"Pane vrchní, chtěl bych zrušit tu objednávku salátu z čerstvé zeleniny."

"Promiňte, pane, ale kuchař tu plechovku už otevřel."

Přijde zloděj do bytu a začne krást. Zaslechl hlas papouška:
"Ježíš tě vidí, Ježíš tě vidí". A to se dvakrát opakuje.
Napotřetí: "Ježíš tě vidí, Ježíš je buldog.

Ptá se psychiatr manžela kleptomanky: "Zlepšil se stav vaší paní?"

"Rozhodně, pane doktore. Teď krade už jen věci, které potřebujem!"

Bill Gates, Andy Grove a Jerry Sanders (šefové Microsoftu, Intelu a AMD, kdybyste ta jména neznali) měli obchodní schůzku na nejvyšší úrovni. V průběhu napjatých jednání se najednou ozvalo pípání z míst, kde seděl Bill. Bill říká:
"To je můj nouzový pager. Pánové, omluvte mě, tenhle hovor opravdu musím přijmout." Bill pak zvedl svoje hodinky k uchu a konec kravaty k ústům a vyřizuje hovor. Když domluvil, všiml si, jak na něj ostatní koukají, tak začal vysvětlovat:
"No, to je můj nouzový komunikační systém. V hodinkách je zabudovaný reproduktor a v kravatě všitý mikrofon. Takhle můžu kdykoliv a kdekoliv telefonovat."
Ostatní pochvalně přikývli a pak jednání pokračovalo. Najednou začal pípat Andy. Také řekl něco v tom smyslu, že se omlouvá, ale ten hovor musí přijmout. Klepl se přes ucho a jen tak začal mluvit do vzduchu. Když skončil, ostatní na něj tupě zírali, tak začal vysvětlovat:
"To je můj nový komunikační systém. Mám reproduktor implantován v ušním boltci a mikrofon v tomhle umělém zubu. Není to super vynález?"
Jednání zase pokračuje. Po pár minutách se Jerry šíleně hlasitě uprdne. Ostatní na něj vyvalí nevěřícně oči a on říká:
"Nemáte někdo kus papíru? Zrovna mi někdo faxuje."

Jde chlap do hospody a manželka mu říká:
"Přijď v šest, budou betonovat schody."
Chlap se v osm plazí po zábradlí, přijde domu a žena na to: "No, Franto, máš štestí! Dneska nebetonovali schody, ale natírali zábradlí."

Lord si jedno odpoledne vyjde na lov. Vezme si pušku a své dva nejlepší psy. Zajde do lesa, ozve se pár výstřelů, pak se lord vrátí a Jean se ho ptá jak si zalovil. Lord klidně odvětí "Dobře, ale potřebuji nové psy"