Dnes má svátek Květa. Udělej jí radost a pošli jí vypečenou legrandu. Zítra má svátek Alois.

Vtip: Na pracáku v Litvínově mě upoutalo volné místo…


Na pracáku v Litvínově mě upoutalo volné místo – Gynekologický asistent. Tak jsem se zeptal zprostředkovatelky, v čem ta práce spočívá. Ta vytáhla složku a říká: "No, to přijmete příslušnou pacientku a připravíte ji na vyšetření. Svléknete jí spodní prádlo, uložíte ji na vyšetřovací křeslo, namydlíte rozkrok, oholíte a pak jí vetřete olej na pohlavní orgán. Plat je 34.000 korun měsíčně. Jestli máte zájem,tak musíte do Mostu, je to asi 15 km". Tak jsem se podivil: "Jo tak ta práce je v Mostě ?" Zprostředkovatelka: "Ne, ne, práce je tady v Litvínově, ale v Mostě momentálně končí fronta zájemců"

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Studentka medicíny předvádí na maketě porod…

Studentka medicíny předvádí na maketě porod kleštěmi.
Profesor ji chvíli pozoruje a povídá:
"Výborně! Teď ještě třískněte otce po hlavě a vyvraždila jste komplet celou rodinu!"

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Doktorovi v domě praskla voda. Zavolal…

Doktorovi v domě praskla voda. Zavolal instalatéra. Ten přijel, vybalil brašnu nářadí a chvíli se porůznu hrabal v trubkách a dělal takové ty složité instalatérské věci. Pak si umyl ruce a napsal doktorovi účet na 1800 Kč.Doktor podiveně kroutí hlavou:"1800 korun? To je šílené, jako doktor si tolik za hodinu nevydělám!"Instalatér ho nechal domluvit a pak klidně říká:"No, já jako doktor taky tak nevydělával."

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Bylo mi 14 a věřil jsem tomu, že…

Bylo mi 14 a věřil jsem tomu, že jednoho pěkného dne budu mít přítelkyni.Když mi bylo 16, chodil jsem s jednou dívkou, ale v tomto vztahu nebyla žádná vášeň. Rozhodl jsem se, že zbytek svého života prožiji s vášnivou ženou.Na vysoké škole jsem poznal jedno vášnivé děvče, byla však příliš citlivá. Byla jako vystřižená z dobře napsaného dramatu: vždy jen plakala a vyhrožovala sebevraždou. Rozhodl jsem se, že potřebuji ženu, která mi nabídne stabilitu.Když mi táhlo na 25, seznámil jsem se s vyrovnanou ženou, byla však dost nudná. Byla absolutně spolehlivá a nic ji nedokázalo přivézt do varu. Můj život se stal strašně monotónním, myslel jsem si, že potřebuji trochu vzrušení.Když mi bylo 28, potkal jsem vzrušující ženu, ale nedokázal jsem s ní držet krok. Skákala z jednoho dobrodružství do druhého, nikdy se s ní nedalo dohodnout. Bez zábran vyváděla všechno možné a flirtovala s každým.Častěji jsem se s ní cítil příšerně než šťastně. Myslel jsem si, že potřebuji ambiciózní ženu.Když jsem dosáhl 31, na takovou ženu jsem natrefil. Ona se skutečně držela při zemi. Vzali jsme se. Byla tak ambiciózní, že se se mnou rozvedla a obrala mě o všechno.Teď mi je 40 a cítím, že jsem konečně duševně zralý. Chci jednoduše takovou ženu, která má velká prsa.

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Pokud se v manželství daří…

Pokud se v manželství daří zle, jsou vinny obě strany: jak žena, tak tchyně.

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Kapitán domácího celku prozrazuje...

Kapitán domácího celku prozrazuje před zápasem: "Dnes nebudeme hrát s typickými žlutými dresy, ale s netypicky hnědými, protože je náš kustod nestihnul poslat do prádelny."

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Slyšela si to? Zuzka se vdává...

Baví se dvě přítelkyně:
"Slyšela si to? Zuzka se vdává…"
"Fakt? A za koho?"
"Za svého gynekologa…"
"?"
"Je to první muž, který do ní skutečně vidí…"

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Nějaký vědec zkoumá mouchu. Když...

Nějaký vědec zkoumá mouchu. Když utrhne mouše jedno křídlo a řekne lítej, moucha lítá, když ji utrhne druhé křídlo a řekne lítej, nelítá! Tak si píše do deníčku:
"Když mouše utrhnete obě křídla, tak neslyší!"

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček,…

Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá.

Vtipy o šéfech, zaměstnání a práci: Na dveřích synagógy jednoho velkoměsta čte…

Na dveřích synagógy jednoho velkoměsta čte turista tento nápis: "Vstoupíš-li s nepokrytou hlavou, je to jako by ses dopustil cizoložství."
A k tomu připsáno tužkou: "Zkusil jsem oboje, ale nedá se to srovnat!"