Vtip: Zajíc bez broků

Vtip: Zajíc bez broků


Přijde paní do tržnice a říká: "Dejte mi jednoho zajíce, ale ne aby měl v sobě zase tolik broků jako ten poslední."

Prodavač na jednoho ukáže: "Vezměte si tohohle, ten si kvůli vám podřezal žíly!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna. Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.

Ženská touží po chlapovi a tak si dá do novin inzerát: "HLEDÁM CHLAPA, CO HODNĚ VYDRŽÍ." Druhý den za ni příde pořádný svalovec. Vydrží s ní souložit den a půl a pak odpadne. Ženská je zklamaná ale naštěstí příde další zájemce. Ten to vydrží tři dny a pak taky odpadne. Ženská propadá depresím, když tu příde naštěstí třetí adept. Je jím devadesátiletý stařík. Ženě se to sice moc nezdá, ale pak ho zatáhne do postele. Po týdnu nepřetržitého souložení stařík říká: - "No, paní, a teď mě týden neuvidíte!" Ženská si oddechne, protoze už toho má taky dost a zeptá se: - "Vy někam jedete?" Stařík odvětí: - "Nikam nejedu, ale teď vás budu týden flákat zezadu."

Policista na vesnici potká velmi podezřelého muže, a tak k němu přistoupí a chce vidět, co má v těch kufrech, které má s sebou.
Policista zjistí, že tam jsou kradené šperky a říká: "Tak, pane, teď půjdete se mnou na komisařství." Zloděj ho ale prosí, jestli by si nemohl zapálit. Policista hledá zápalky, ale žádné nemá, a tak mu zloděj navrhne, že půjde do tabáku si je koupit. Policajt čeká před tabákem půl hodiny, ale nikdo nevychází, tak vyjde dovnitř, ale ten zloděj už utekl.
Přijde další měsíc a policajt zase vidí toho zloděje a i tentokrát se nechá znovu napálit.
Když se oba potkají potřetí, policista si říká, že už se nenechá napálit, a když se ho zeptá, jestli by nemohl odběhnout do tabáku pro zápalky, policista povídá:
"To teda ne, tentokrát mě už nenapálíš. Ty tu stůj a já skočím do tabáku pro zápalky."

Paní učitelka vezme v rámci přírodopisu s třídou a na exkurzi do kamenolomu.
Ředitel kamenolomu ji odkáže na střelmistra, který tu maká celý život a ví o tom úplně všechno.
Střelmistr říká:
"Děcka, divéte se. Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit a ten to rozjebne na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance. Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle. Ty cihle se jebnó na stavbu. A ti zedníci se s těma cihlama jebó a jebó, až najebajó baráky. A v těch barákách se jebe a jebe a jebe, až se najebajó takový zajebanci, jako ste vy, keří nevijó, jak se jebe do kameňa."

Přijde matfyzák do fotolabu:
"Potřeboval bych udělat fotky."
"9 krát 13?"
"117. Proč?"

"Víte jaký je rozdíl mezi vanou a záchodovou mísou?"

"Nevím."

"No to to u vás musí pěkně vypadat."

Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl raději zpomalit.