Dnes má svátek Květa. Udělej jí radost a pošli jí vypečenou legrandu. Zítra má svátek Alois.

Vtip: Příští stanice - Muzeum. Prosíme,...


Příští stanice - Muzeum. Prosíme, nadechněte se.

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Policajt zastaví auto: "Zaplatíte mi…

Policajt zastaví auto: "Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci 90 km za hodinu." "To není možné, tak dlouho ani nejedu." "Ne? A jak dlouho jedete?" "Tak 10 minut." "Hmm, tak promiňte, pokračujte v jízdě."

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: VŠ

PříFUK: "Proč to funguje?"

ČVUT: "Jak to funguje?"

Matfyz: "Je to správně?"

VŠE: "Kolik to stojí?"

FFUK: "Chcete to s hořčicí nebo kečupem?"

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Je dovolen pohlavní styk mezi členkou strany a…

Je dovolen pohlavní styk mezi členkou strany a nestraníkem?
Ano, avšak žena musí být nahoře, aby byla zachována vedoucí úloha strany.

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Můžete tu osobu popsat?" "Byla střední…

"Můžete tu osobu popsat?"
"Byla střední postavy a měla plnovous."
"Byl to muž nebo žena?"

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Manžel se dívá na fotbal v TV, když ho…

Manžel se dívá na fotbal v TV, když ho jeho žena vyruší a povídá:"Miláčku, mohl bys opravit světlo na chodbě? U několik týdnů nefunguje." On se na ni zlostně podívá a povídá: "Opravit světlo, teď? Vypadá to snad jako bych měl na čele napsáno - Elektrikář?" Manželka povídá: "Když ne světlo, mohl by jsi opravit dveře u ledničky? Jdou špatně zavírat." Manžel odpoví. "Opravit dveře u lednice? Vidíš snad, že bych měl na čele napsáno, že pracuju pro - Calex?" Manželka povídá. "Mohl bys aspoň opravit schody? Celé se hýbou a někdo by se mohl na nich zranit." "Myslíš si snad, že jsem tesař a mám na čele napsáno - OBI? Už toho mám dost. Jdu do hospody, tam budu mít aspoň klid se dívat na fotbal."
Asi za dvě hodiny se v něm hne svědomí, zaplatí a odchází domů. Jak vchází do domu, vidí schody jsou opravené. Vejde do chodby a světlo funguje. Vezme si pivo z lednice a dveře jsou opravené taky. Přistoupí k manželce a povídá: "Teda, ty jsi dobrá. Jak jsi to všechno udělala?" Ona odpoví: "Já jsem to neudělala, seděla jsem na schodech před domem a brečela. Okolo šel jeden muž a ptal se proč brečím.Tak mu to povídám a on řekl, že to všechno udělá, ale že se s ním buď vyspím nebo mu upeču buchty." Manžel povídá: "A jaké buchty jsi mu upekla? Ona odpoví: "Vidíš snad, že bych měla na čele napsáno - Dr. Oetker?"

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Tři státy USA, Rusko a Čína se nemohly dohodnout,…

Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: Sakra, Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Ptá se žena manžela: Kdybych…

Ptá se žena manžela: "Kdybych ti utekla s jiným, budeš smutný?"

"A proč by mi mělo být líto cizího chlapa?"

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: Mladá čerstvě vystudovaná...

Mladá čerstvě vystudovaná psycholožka, blondýnka, nastupuje do první práce. Stává se psychologem na základní škole a hned je aktivní a hledá, kde začít, jak se uvést v dobrérm světle. Jde na školní dvůr a tam vidí hlouček chlapečků, jak si hrají, a pak jednoho, který stojí opodál, nic nedělá, jen tak popojde krok vlevo, pak dva doprava. Psycholožka si říká: -No to je jasné, introvert, začnu s ním a zapojím ho do hry-. Jde k němu a říká: -Copak se děje, že si dneska nehraješ s ostatními?- A chlapeček se nasupí a odsekne: -Ty krávo, já jsem brankář!-.

Vtipy o přírodě, zvířátkách a rostlinách: První rande

Jde mladík poprvé s dívkou na rande, jdou kolem rybníka a mladíkovi se chce hrozne čůrat…
…neví jak to má diplomaticky říct ale nakonec ho napadne spásonosná myšlenka a říká:
"Hele chvilku tady na cestičce počkej, já ti zaběhnu tam k rybníku natrhat pár leknínu, jo?"
A dívka na to: "Jasně, ty jsi hodný, já se mezitím aspoň stihnu vysrat….