Vtip: Touha po miminku

Vtip: Touha po miminku


Programátorova žena ke svému muži: "Drahý, chtěla bych dítě."

"Dobrá, nainstaluju!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Volá chlapík do pořadu Chcete mě? Zdeňku Srstkovi: "Máte psa?"

Srstka: "Máme, jakou chcete rasu?"

Chlapík na to: "To je jedno!"

Srstka se ptá dál: "Tak jak velkýho chcete toho psa?"

Chlapík se chvíli odmlčí: "Hmm, tak pro šest osob!"

Chlap měl hemeroidy a byl na vyšetření u urologa. Večer v hospodě se ho kamarádi ptají, jak probíhalo vyšetření. On povídá:
"No, chytil mě zezadu levou rukou za levé rameno a ukazovák pravé ruky mi strčil do zadku ... Ne, ne, počkejte, pravou rukou mě chytil zezadu za pravé rameno a do zadku mi strčil ukazovák levé ruky ... Ne, ne, počkejte, oběma rukama mě chytil za ramena a ... To je *ajzl!!!"

"Jak se ti vede za volantem?" ptá se známý novopečeného majitele auta.
"Jako když hraju šachy." "Jak to myslíš?"
"Jednou srazím pěšce, jindy dámu…"

"Už chceš zase nový kožich! Vždyť ho nosíš teprve čtyři roky!"
"Ale ty roky, co ho nosila ta zvířata, to nepočítáš?"

Muž sedí ráno v metru a jede do práce. Nad ním se klátí mladík a když vystupuje, říká tomu muži: "Ahoj paroháči." - Muž se sice zamyslí, ale pak na to zapomene. Druhý den ta samá situace. jen mladík při odchodu říká:" Ahoj paroháči, parohatej". To už tomu muži nedá - že by přece jen jeho žena ... ??? Tak přijde domů a stěžuje si ženě. Ta ho uklidní a tak další den zase sedí spokojeně v metru. Pokukuje po mladíkovi, který jako by nic a říká si, že to nemůže být pravda. Ale když mladík vystupuje tak křičí: "Ahoj paroháči, parohatej, užalovanej!!!"

Manželka drhne podlahu, když v tom přijde manžel a strčí jí ho tam.
Manželka se ohlédne a povídá:
"Ty jsi blbej jak ti chlapi v práci."

Manželka volá s pláčem domů manželovi, že její maminka umírá v nemocnici, možná se nedožije zítřka, a proto by bylo vhodné, kdyby se s ní přišel do nemocnice rozloučit.Manžel na to odpovídá: "Drahá, večer je důležitý fotbalový zápas, liga mistrů!""No tak si to nahraješ a podíváš se na to později."Za chvíli se manžel objevil v nemocnici s kamerou a stativem.