Vtip: Ráno podle Iťáka

Vtip: Ráno podle Iťáka


Po ránu si připadám jak startující počítač:

Nejprve se probere hardware ,ale software nemá ani potuchy co se to děje protože nadále spí. Poté se začne se načítat BIOS. Sláva BIOS se načetl a načítá operační systém, který ale ovšem chce aktualizaci a tak mě restartuje a já zase usnu. Po chvíli se opět proberu a začínám zase rozbíhat hardware, pak načítat BIOS a pak operační systém. Operační systém dokončil aktualizaci a musí nainstalovat změny, tak se znovu restartuje. Tak celé nanovo, Spánek pak se probudí hardware, pak BIOS, pak operační systém a sláva už se můžu přihlásit. Naneštěstí jsem zapomněl heslo. Chvíli s tím zápasím, ale nakonec si vzpomenu. Sláva načetla se plocha a já konečně vím kdo jsem a co je za den. Můžu jít pracovat…

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Plavčík vytáhne poloutopenou blondýnku a když procitne, spustí na ni: "Huso pitomá, proč lezete do bazénu, když neumíte plavat?!"

"Ale já měla na nohou lodičky," brání se neplavkyně.

Stojí u baru tři stárnoucí seladoni a jde okolo taková dobře vyvinutá blondýna. Jeden se chlubí :
"Pánové, nebudete mi věřit, ale tuhle blondýnku jsem včera přeříznul."
Ti druzí blednou závistí, ale ona to zaslechla, otočí se k nim a povídá:
"Pouze přepižlal, pánové!"

Chuck Norris umí poponést židli, na které sedí.

Při startu letadla: "Dámy a pánové, mluví k vám kapitán. Právě se nacházíte na palubě největšího letadla světa. V tomto patře najdete bar a restauraci, v druhém pak bazén a kurty. Ve třetím patře si pak můžete zkrátit cestu návštěvou kina, nebo divadla. No a teď mi držte palce, já se to hovado pokusím rozjet."

Jarda píše domů ze zimního výcviku: "Je tady moc prima. Učíme se boxovat. Ta nová rovnátka na zuby už nebudu potřebovat!"

- Poslouchej, Cyrile, byl tu nějaký chlap a chtěl koupit osla.- A co jsi mu řekla?- Že nejsi doma.

Povídá pan Kohn panu Roubíčkovi, který si chce půjčit peníze:
"Všechno, můj milý, jen ne peníze. To je jediná památka,
která mi zůstala po mém otci!"