Dnes má svátek Pankrác. Udělej mu radost a pošli mu vypečenou legrandu. Zítra má svátek Servác.

Vtip: Rodiče vzali Honzíka na nuda pláž....


Rodiče vzali Honzíka na nuda pláž. Honzík se ptá maminky: "A mami, proč má některej pán toho pinďourka velkýho a některej malýho?" "To podle toho, jak je kterej z nich chytrej." Za chvíli Honzík povídá: "Mami, hele, tatínek kouká támhle na tu paní a je čím dál tím chytřejší."

😎 Další vtipy

😎 Další vtipy

Vtipy sex láska a erotika: Přijde blondýnka k doktorovi, že ji…

Přijde blondýnka k doktorovi, že ji svrbí celé tělo.Lékař se jí ptá:"Říká vám něco sprcha?""Ano, říká, ale to pomáhá tak na týden."

Vtipy sex láska a erotika: Co se stane s manželem, když si vezme 1/4 viagry?

Co se stane s manželem, když si vezme 1/4 viagry?
.
.
Chodí po obýváku a jen tak popichuje.

Vtipy sex láska a erotika: Letěj černoch, Japonec, Rus a Američan.…

Letěj černoch, Japonec, Rus a Američan. Porouchá se jim jeden motor a musej jednoho vyhodit. Amík řiká "Tak vyhodíme Černocha" Rus na to "To ne, my Rusové nejsme takový rasisti. Každýmu z vás dam otázku a kdo odpoví správně, může tady zustat." Nejdřiv se ptá Japonce "Jaká byla největší námořní katastrofa" Japonec řiká "Titanic" "Správně" pak se ptá černocha "Kolik lidí tam umřelo?" "asi 1400" Správně" nakonec se Rus ptá Amíka "A ty nám je všechny vyjmenuj"

Vtipy sex láska a erotika: Vysvětluje trenér skotských fotbalistů,…

Vysvětluje trenér skotských fotbalistů, proč jeho milovaní svěřenci vždycky nastoupí do druhého poločasu převlečení do starých, sepraných a vybledlých dresů.
"My musíme být připraveni na vše. Co kdyby chtěl po zápase soupeř měnit trika?"

Vtipy sex láska a erotika: Seznamka

Žena středních let v seznamovací agentuře hovoří o svém ideálu:
"Měl by dobře vypadat, být zábavný, mnohostranný, se zájmem o kulturu, s přehledem o současném dění a hlavně každý večer by mi měl být k dispozici!"
Vyjevená pracovnice agentury povídá: "Všechny tyto vaše požadavky splní jedině dobrý televizor!"

Vtipy sex láska a erotika: Jedou dva kluci na motorce se…

Jedou dva kluci na motorce se sajdkárou a po chvilce jízdy je jednomu hrozná zima, tak mu ten druhej poradí, aby si dal bundu zapínáním dozadu, že mu tam nebude foukat. On to udělá a spokojeně jedou dál.

Vtom se tomu na motorce zdá, že je nějak lehkej a zjistí, že ztratil spolujezdce. Vrátí se o pár kilometrů zpátky a tam leží kamarád obklopený davem čumilů. Motorkář osloví člověka, který byl u toho a ten mu říká: "Když jsme ho našli, byl ještě živej, ale to otočení hlavy zpátky nepřežil."

Vtipy sex láska a erotika: Chlápek čeká na letišti na odlet…

Chlápek čeká na letišti na odlet letadla a najednou zjistí, že si zapomněl doma hodinky. Chce se tedy někoho zeptat na čas. Zrovna jeho směrem jde jiný chlápek, v každé ruce kufr a na levačce takové ty velké, masivní, stříbrné sportovní hodinky. Tak se hned ptá: "Pane, prosím vás, mohl byste mi říct, kolik je hodin?"
"Jistě. V které zemi?"
"No tady. A kolik tam máte zemí?"
"Všechny."
"To je super. To jsou docela dobré hodinky, co máte."
"Ale, to je jen drobnost. Tyhle hodinky mají i fax, e-mail a dokážou dokonce přijímat NTSC televizní signál a zobrazovat ho na malém barevném aktivním displeji."
"To je dokonalý. Taky bych chtěl mít takové hodinky. Ech, ehm, nechtěl byste je náhodou prodat? Já zapomněl svoje doma a teď letím na dva měsíce do ciziny..."
"No, víte vlastně, že jo? Ona to už není úplně horká novinka, tak řekněme, že vám je dám levněji, tak asi za dvacet tisíc?"
Chlápek vytáhne šekovou knížku a ve vteřině podává vypsaný šek. Druhý sundá hodinky, dává mu je a říká: "Tak, tady jsou vaše nové high-tech hodinky."
A pak mu podá své dva kufry a dodá: "... a tady jsou baterky."

Vtipy sex láska a erotika: Přijede emigrant z osmašedesátého v…

Přijede emigrant z osmašedesátého v roce 2001 do Prahy. Ubytuje se v hotelu a zajde do hotelové restaurace. Objedná si kávu a Pravdu. Kávu vám přinesu, ale Pravda už nevychází, zakázali jsme komunistickou stranu, říká číšník. Druhý den si chlápek zase objedná kávu a Pravdu. Kávu ano, ale říkám, že Pravda není, zakázali jsme Komunistickou stranu, vysvětluje mu číšník. Ale když se to třetí den zopakuje, číšník se rozčílí: Kolikrát vám mám říkat, že jsme zakázali komunistickou stranu? No, když ono se tak hezky poslouchá...

Vtipy sex láska a erotika: Šel Pepíček do školy s velkou boulí a paní…

Šel Pepíček do školy s velkou boulí a paní učitelka se ho ptá:
"Bodla tě vosa?"
"Ne nestačila, táta jí zabil lopatou."